امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1397 - 06:46
اتحاد خبر: کاربران عرب شبکه اجتماعی توئیتر به شکست چهار تیم عربی (عربستان، مغرب، مصر و تونس) در دور نخست مسابقات جام جهانی 2018 روسیه واکنش نشان دادند وعامل اصلی شکست این تیم ها را نداشتن تمرکز دانستند.
اتحاد خبر: کاربران عرب شبکه اجتماعی توئیتر به شکست چهار تیم عربی (عربستان، مغرب، مصر و تونس) در دور نخست مسابقات جام جهانی 2018 روسیه واکنش نشان دادند وعامل اصلی شکست این تیم ها را نداشتن تمرکز دانستند.

خبرگزاری ایرنا؛ درحالی که با شکست 2 بر یک تیم ملی تونس برابر انگلیس، پرونده شکست تیم های فوتبال کشورهای عربی در این دور از مسابقات کامل شد، کاربران عرب زبان با # (هشتگ) 'منتخبات العربیة' (تیم های ملی عربی) موضوع شکست نمایندگان جهان عرب در این دوره از رقابت ها را به موضوع داغ توئیتر (Trend) تبدیل کردند.

 

در همین راستا، کاربری به نام 'طیبی عبدالله' در حساب توئیتری اش در واکنش به این موضوع نوشت: نباید به خودمان دروغ بگوییم، تیم های ملی فوتبال کشورهای عربی ضعیف هستند، تیمی که نتواند در 90 دقیقه حتی حمله ای را تدارک ببیند، ضعیف است، تیمی که تنها به دفاع روی آورد و بعد از آن یک اشتباه فاحش دفاعی می کند، نمی تواند قوی باشد.

 

یک فعال دیگر این شبکه اجتماعی نیز با اشاره به این که بیشتر تیم های عربی در دقیقه 90 بازی، دروازه شان باز شده است، نوشت: نفرین بر دقیقه 90 که تمامی تیم های عربی در آن شکست خوردند.

 

کاربر دیگری با کنایه به چهار تیم عربی حاضر در مسابقات روسیه می نویسد: بهتر است این چهار تیم، روی هم، یک تیم فوتبال شوند.

 

'زهیر الجلالی' فعال دیگر عرب است که تیم ملی عربستان را مورد خطاب قرار می دهد و می نویسد: مصر، مغرب و تونس در مجموع چهار گل دریافت کردند،درحالی که سبزپوشان سعودی در این موضوع گوی سبقت در گل خوردن را از دیگر هم زبانان خود ربودند و به تنهایی پنج گل خوردند.

 

«عویدل» شهروند دیگر عرب است که در حساب توئیتری خود نوشت: تیم های ملی کشورهای عربی در دقایق آخر بازی را واگذار کردند، به استثنای عربستان که بازی رو شروع نکرده،شکست خورد.

 

'عدنان' کاربر دیگری است که عقیده دارد تیم های عربی واقعا شکست خورده اند درحالی که همچنان دچار خودشیفتگی هستند.

 

'الشیخ طه' در حساب توئیتری اش نوشت: پس از شکست تونس از انگلیس در دقایق پایانی، تیم ملی عربستان خوشبخت ترین تیم عربی بود، چرا که همه دقایق بازی اش مثل هم بود.

 

'تامر ابوعرب' بر این باور است که فیفا باید در خصوص برگزاری مسابقه کشورهای عربی وارد عمل شود و این مسابقات 85 و نه 90 دقیقه باشد.

 

'احمد' به نقل از 'زلاتان ابراهیمویچ' نوشت: اگر تمامی کشورهای عربی در یک گروه قرار گیرند، هیچ یک از آنها نمی توانند به مرحله بعدی مسابقات راه یابند.

 

این اظهارنظرها درحالی مطرح می شود که تونس، مغرب، مصر و عربستان در دور نخست مسابقات، تنها با یک گل زده و دریافت 9 گل خورده، از حریفان خود شکست خوردند و بدون کسب امتیاز در قعر جدول گروه های خود قرار گرفتند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین