امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 خرداد 1397 - 08:39
رییس شورای اسلامی شهر برازجان:

اتحاد خبر: رییس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: همفکری و مشارکت همشهریان توام با حمایت و نظارت به ایفای نقش مهم و نظارتی شورای اسلامی شهر کمک می کند. به گزارش «اتحاد خبر»؛ مهدی نیکنام اضافه کرد: همشهریان هوشیار و بیدار که با اعتماد، حمایت و مشارکت بیکران خویش موجبات دلگرمی و تشویق ما را در راستای ایفای نقش و اجرای تکالیف ...

همفکری و مشارکت همشهریان توام با حمایت و نظارت به ایفای نقش مهم و نظارتی شورای اسلامی شهر کمک می کند

اتحاد خبر: رییس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: همفکری و مشارکت همشهریان توام با حمایت و نظارت به ایفای نقش مهم و نظارتی شورای اسلامی شهر کمک می کند.

 

به گزارش «اتحاد خبر»؛ مهدی نیکنام در متن بیانیه خود به مناسبت پایان ماه رمضان آورده است:

 

بسمه تعالی
اکنون که ماه پرفیض و برکت ضیافت الهی رخت سفر بربسته و بندگان دلبسته و نیازمند را با خاطرات تلخ و شیرین زندگی و اندوخته و توشه برگرفته از این فرصت طلایی در ماه نزول صحیفه آسمانی تا سالی دیگر و شاید فرصتی مجدد، بی صبرانه در انتظار بازگشت باقی خواهد گذاشت، فرصت را غنیمت شمرده، حلول ماه شوال المکرم و فرا رسیدن عید سعید فطر را به عموم شهروندان فرهیخته و مومن و روزه دار تبریک عرض نموده، ضمن تجدید میثاق با آرمان های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظل عنایات امام عصر عجل الله به استحضار می رسانیم:
قادر سبحان را حمد و ستایش می‌کنیم که با نزول قرآن کریم و فرستادن انبیاء و ولایت اولیا و ائمه اطهار و معصومین، تعالیم انسان ساز و رهنمودهای ارزشمند خود را به مشابه چراغی پر فروغ فرا روی ما قرار داد. مفتخر و سرافرازیم که مراتب قدردانی و امتنان خویش را از یکایک شهروندان متعهد و دلسوز و مومن و قدرشناس از روحانیت جلیل القدر گرفته تا مسئولان و زحمتکشان خستگی‌ناپذیر و بی ادعای ارگان ها، نهادها، سازمانها، ادارات، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان، و عموم آحاد همشهریان هوشیار و بیدار که با اعتماد، حمایت و مشارکت بیکران خویش موجبات دلگرمی و تشویق ما را در راستای ایفای نقش و اجرای تکالیف و تعهدات گسترده شورای اسلامی شهر و در حیطه اختیارات و مسئولیتهای مدون قانونی و با بهره‌گیری از رهنمودهای منطقی و سازنده و به دور از حب و بغض، دخالت های ناروا و قضاوت های عجولانه، اغراض و منافع شخصی و قومی و فارغ از گرایش‌های حزبی و موضع‌گیری‌های جناحی صرفاً با نیت خیر و صلاح و اندیشه خدمتگزاری و وفاق در چهارچوب ضوابط و مقررات یاری و مساعدت نمودند متواضعانه و از صمیم قلب و جان تشکر نموده و استمداد و استدعا داریم همچنان چتر حمایت و گستره نظارت توام با همفکری و مشارکت خویش را بر سر فرزندان خادم و فعالان و اعضای دلسوز شورای اسلامی شهر برازجان مستدام و پایدار نگه دارند تا منتخبین شما با پشت گرمی و اشتیاق مضاعف پاسخگوی اعتماد با حضور و مشارکت فعال شما بوده و به دور از هرگونه تبعیض و اغماض، سهل انگاری و دلسردی، و خدای ناکرده تخریب یا انحراف، با انگیزه و ثبات پیگیر تحقق اهداف و خواسته‌های به حق و قانونی شهروندان و ایفاگر نقش مهم و نظارتی شورای اسلامی شهر خود باشیم و با اطلاع رسانی منظم و مستمر، عموم آحاد مردم شریف و فرهیخته را در جریان تمام امور، فعالیت‌ها و عملکرد شورا قرار دهیم.

با آرزوی سلامتی توفیق و بهروزی همگان
خادم شما در شورای اسلامی شهر برازجان
مهدی نیکنامکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/01 - 04:25
0
0
ضمنا چرا فشار هست ,تریبون هست , فعال به اصطلاح مدنی هیت, سایت های بی مجوز هست که تامین میشن واسه فشار و ...
1397/04/01 - 04:22
0
0
برادر من اتفاقا اهل همین شهرم و اجدادم هم متعلق به همین شهر مطمنم اگر بخواییم رگ و ریشه دربیاریم تا هفت نسل قبل از بنده برازجان بودند اما شما را نمیدونم؟ از من دلسوزتر نیستی این خوب میدونم اگر بودی واقع نگر بودی استاد شما بجای مغلطه شفاف سخن بگویید , بگویید نقطه عطف کارنامه جناب محمدی کجاست؟ برادر شهرهای اطرافت ببین چطور دارن گوی سبقت میدزدند اما برازجان هیچ تغییری نکرده دلیلش اینه شهرداران قبل تا حالا همگی ضعیف بودند , چرا شما میخوایین برازجان با شهرهای کوچک قیاس کنید ؟ خداشاهده ما ظرفیت های زیادی داریم فقط باید استفاده بشه .

در مقام پاسخ اون دوستمان که فرمودند حمایت از کالای ایرانی باید عرض کنم برادر شما این شعار اشتباهی برداشت کردیه اگر به این منوال که شما فرمودید باشه که ما نباید محصولات شهرهای دیگه که وارد شهرمان را میشه استفاده کنیم . فرمایش حضرت اقا همه ایران شامل میشه . دوست عزیزبحث سر شهر اصفهان نیست بحث سر امدن انسانی از جایگاه بالاتر هست . شما وقتی تشریف میبرید شهرهای بزرگ چیزهایی میبینی که تعجب میکنی و زمانی ان چیزها به شهر ما میرسه که دیگه دوره اون چیز گذشته . منظورم اینه اگر انسانی خلاق پست شهردار را بگیره اصلا چشم فرمایش شما اهل برازجان اما تاکید میکنم خلاق خب بهتر هست تا فردی که فقط در حال مرمت کاری هست .ضمنا جناب محمدی اهل برازجان هم نیستند که شما از کالای بومیتان دفاع میکنید . بخدا چهار روز دیگه به حرف بنده میرسید اما دیگه دور هست
1397/03/30 - 07:49
0
0
درود و صد درود بر مهندس محمدی شهردار محترم برازجان
1397/03/29 - 20:56
0
0
مهندس محمدی شهردار پرتلاش و دلسوزی است که اکثریت مردم برازجان از عملکرد ایشان راضی هستند .آقایی که با نام برازجانی کامنت گذاشته ای مطمئنا شما اهل این شهر نیستید و الا میدونستی که یکی از دلایل اصلی عدم ترقی این شهر وجود مدیران غیر برازجانی است که هیچ تعصبی روی این شهر نداشته و ندارند.
1397/03/29 - 08:38
0
0
آقای برازجانی به نظر حقیر هیچ فشاری از ناحیه تریبون داران و مردم بر شورای شهر جهت حفظ مهندس محمدی نیست ، بلکه مردم عزیز و مسئولین زحمتکش قدر خدمتگزاران خود علی الخصوص شهردار محترم برازجان را می دانند و تشخیص می دهند که در این مدت کم مهندس محمدی چه تحولاتی انجام داده است . لذا وقتی خودمان خدمتگزارانی صدیق و پرتلاش داریم چرا برویم از اصفهان شهردار بیاوریم که قطعاً زمان زیادی برای آشنایی با خصلت های مردم و شهر می برد ؟ همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند حمایت از کالای ایرانی ، ما هم می گوئیم حمایت از شهردار بومی
1397/03/28 - 16:00
1
1
سلام و عرض ادب خدمت همه همشهربان عزیزم

روی سخنم با اعضا شورا و الخصوص ریاست محترم شورا جناب نیکنام هست. ما مردم به شما اعتماد کردیم تا شهرمان رونق بگیرد چون همگی بجز یک عضوتان که اون هم بنا به تجربه لازم بود جوان و خوشفکر هستید. ما انتطار یک پیشرفت شگرف داریم اما شما با حمایت از جناب محمدی فقط شهر را ایستا میکنید شهر من شهر ما شهر شما نیاز به دمیدن روحی بزرگ دارد هر چند ما مردم مطلع هستیم چه فشارهایی از اطراف جهت نگهداشت جناب محمدی بر شما هست . در بدو تولد شورای پنجم از گوشه وکنار خبرهای خوبی میشنیدم که قرار هست برای شهرمان شهرداری از اصفهان بیاید اما به یکباره ورق برگشت خب چرا؟
مطمنا شهرداری نیاز به افرادی از جامعه بزرگتر و شهر بزرگتر با فکری بزرگتر دارد لطفا در نظرتان تجدید بفرمایید و فردی بزرگ و خلاق برای این شهر منتخب کنید تا در سالهای حضورتان شهر پویا شود . ضمن تشکر از جناب محمدی فقط تنها چیزی که من دیدم از ایشان مرمت کاری بود تا خلاقیت پس با بی توجه ایی به تمامی فشارها و کسانی که تریبون در اختیار دارند بهترین تصمیم برای این مردم لحاظ کنید . با تشکر
1397/03/28 - 07:46
0
2
سلام احسنت جناب نیکنام مرد موفق.
1397/03/28 - 06:27
2
0
آقای نیکنام بزارید شهردار محترم به فعالیت های خود ادامه بدهد و با ایشان همکاری نمائید تا دعای خیر مردم بدرقه راهتان باشد .
1397/03/27 - 11:36
0
0
تو رو خدا فقط تنها کاری که میکنید نفاق بینتون پیش نیاد تشکر
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین