امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 خرداد 1397 - 10:07
پس از 10 سال انتظار؛

اتحاد خبر: عصر چهارشنبه 23 خرداد ماه آیین گشایش دفتر انجمن هنرهای تجسمی برازجان در فرهنگسرای ارشاد پس از 10 سال انتظار برگزار گردید. به گزارش «اتحاد خبر»، انجمن هنرهای تجسمی برازجان سال های زیادی است که دفتر نداشته و هنرمندان تجسمی فعالیت های خود را به طور خودجوش و ناپیوسته انجام میداده اند که اکنون با مساعدت ...

اتحاد خبر-زهره عرب: عصر چهارشنبه 23 خرداد ماه آیین گشایش دفتر انجمن هنرهای تجسمی برازجان در فرهنگسرای ارشاد پس از 10 سال انتظار برگزار گردید.

به گزارش "اتحاد خبر"، معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مزایای بیمه هنرمندان گفت: هنرمندان عزیز می توانند جهت اطلاع از شرایط بیمه و عضویت به اداره ارشاد مراجعه نمایند.

علیرضا رهسپار اظهار داشت: آزمون ادواری برای افرادی که فاقد مدرک تحصیلی بوده -مدرک تحصیلی آنها سیکل است و یا کسانی که دیپلم ناقص دارند- و قصد اخذ مدرک هنر را دارند، برگزار می گردد. به عنوان نمونه در کلاسهای موسیقی شرکت و پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون می توانند دیپلم هنر دریافت نمایند.

یوسف اعتصامی زاده، مسئول انجمن هنرهای تجسمی برازجان گفت: برای برپایی این محیط از رنگ آمیزی، نصب بنر و آماده سازی فضا، دوستان هنرمند ما در انجمن زحمات زیادی را متقبل شده اند.

سبحان خادمی، هنرمند مجسمه ساز عنوان کرد: من به نمایندگی از هنرمندان از آقای "ابوالقاسم طحانیان" تشکر می کنم.

وی اضافه کرد: خیلی ها آمدند و کاری انجام ندادند ولی وقتی ایشان -معاون انجمن هنرهای تجسمی برازجان- به عرصه پا گذاشت توانست همه هنرمندان را دور هم جمع کرده و تحرک و پویایی به وجود آورد.

به گزارش "اتحاد خبر"، انجمن هنرهای تجسمی برازجان سالهای زیادی است که دفتر نداشته و هنرمندان تجسمی فعالیت های خود را به طور خودجوش و ناپیوسته انجام میداده اند که اکنون با مساعدت آقای "رضا بازدار"، مدیر فرهنگسرای ارشاد و با همت "ابوالقاسم طحانیان"، هنرمند کاریکاتوریست و جمعی از هنرمندان این حوزه طبقه فوقانی فرهنگسرا به این انجمن تخصیص داده شده است.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/03/25 - 18:29
0
0
امیدوارم هنر مندان را عادت به فرمایشی بودن نکنند و هنر برای هنر باشد، که چشمم آب نمیخوره...
1397/03/25 - 03:51
0
0
درود بر اقای طحانیان
اقدام با ارزشی می باشد با تشکر فراوان از دست اندرکاران گشایش دفتر هنر های تجسمی واداره محترم فرهنگ وارشاد شهرستان دشتستان
1397/03/24 - 10:31
0
0
ان شالله این اتفاق منشا خیر و برکت برای هنرمندان خوب شهرمان باشد ...
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین