امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 خرداد 1397 - 12:37
در شب پنجم رقابت هاي فوتسال محلات برازجان اتفاق افتاد :

اتحاد خبر : مهيح ترين و حساس ترين شب مسابقات جام يازدهم در چهارشنبه شب ٩٧/٠٣/٢٣ و با مشخص شدن چهره تيم هاي صعود كننده از گروه يك انجام شد .

اتحاد خبر_یوسف اطمینان : مهيح ترين و حساس ترين شب مسابقات جام يازدهم در چهارشنبه شب ٩٧/٠٣/٢٣ و با مشخص شدن چهره تيم هاي صعود كننده از گروه يك انجام شد .

به گزارش سرويس ورزشي اتحاد خبر ،شب پنجم اين رقابت ها با توجه به اهميت و حساسيت خاصي كه براي تيم هاي صعود كننده داشت با استقبال خيلي خوب تماشاگران نيز روبه رو شد .

در بازي اول تيم شهيد تنگستاني كه در دو بازي قبلي خود با قبول شكست عملا از اين رقابت ها حذف و اميدي براي صعود نداشت اما با انگيزه خاصي و با اندك بازيكنان خود مقابل حريف قدرش يعني تيم شهيد قائدي فرد قرار گرفت . شاگردان نظام زاده در نيمه اول و با جنگندگي و يك بازي انتحاري دست به كار بزرگي زدند و در دقايق ١ و ١٨ از حريف پيش افتادند و عرصه را بر تيم شهيد قايدي بستند .
اما در نيمه دوم اين تيم شهيد قائدي فرد بود كه به خود آمد و براي اينكه صعود خود را قطعي نمايد و به اما و اگر و بازي ديگر رقبا كاري نداشته باشد با تعصب خاص بازيكنان خود دست به كار بزرگي زد و توانست سه گل در اين نيمه به ثمر برساند تا با اين پيروزي صعود خود به دور نيمه نهايي را قطعي نمايد .
عيسي ادهمي بازيكن بوشهري اين تيم در اين بازي بسيار تاثير گذار و با نشاط ظاهر شد و يكي از اركان موفقيت تيم شهيد قائدي فرد بود .

اما بازي دوم در حالي بين دو تيم شهداي كارگر و شهيد عباسي برگزار شد كه هر دو تيم براي صعود شانس داشتند و در صورت پيروزي هر كدام از اين دو تيم در اين بازي به مرحله بعد مي توانست صعود نمايد كه اين امر به حساسيت بازي افزوده بود و در حضور تماشاگران زيادي دو تيم مقابل هم قرار گرفتند .
تيم شهداي كارگر كه از چند بازيكن كازروني نيز بهره مي برد با داشتن ٥ امتياز و حتي يك تساوي نيز مي توانست جواز صعود به دور بعد را اخذ نمايد و اين اندوخته از استرس بازيكنان اين تيم كاسته بود ولي در مقابل تيم شهيد عباسي كه تنها به پيروزي در اين بازي فكر ميكرد با استرس بيشتري بازي مي كرد و همين امر ضريب اشتباهات بازيكنان اين تيم را به ميزان قابل توجهي بالا برده بود و بيشتر تحت تاثير يك بازي احساسي بودند . تيم شهداي كارگر با يك دفاع بسته به ضد حملات چشم دوخته بود تا با استفاده از سرعت و تكنيك علي آزاد منش به فكر گلزني باشد كه اين مهاجم خط دفاعي تيم شهيد عباسي را آزار داد و بارها دروازه اين تيم تا آستانه فروپاشي نيز پيش رفت كه هنرنمايي و آمادگي گلر خوش آتيه و جوان تيم شهيد عباسي يعني عباس برازجاني سد محكمي مقابل حريف بود . نيمه اول با حساب بدون گل به پايان رسيد اما نيمه دوم را باز هم تيم شهيد عباسي هجومي آغاز نمود و توانست در دقيقه ٣١ توسط علي حمديان به گل دست يابد .
اما اين پايان كار نبود و تيم شهداي كارگر با استفاده از تجربيات بازيكنان خود توانست خيلي زود توسط مهدي لموچي به گل  برسد و بازي را به تساوي بكشاند كه بعد از اين گل و به علت حركات يكي از بازيكنان اين تيم و تحريك تماشاگران و بازيكنان تيم شهيد عباسي ، بازي تا پايان با يك جو ملتهب و حواشي همراه بود و با كنترل عوامل مسابقات و همكاري تماشاگران تيم ها بازي در يك شب طوفاني با حساب ١ بر ١ به پايان رسيد . تا دو تيم شهيد قائدي فرد و شهداي كارگر از اين گروه به دور بعد صعود نمايند .

نتايج بازيهاي انجام شده در يازدهمين دوره مسابقات فوتسال محلات شهر برازجان و مناطق دشتستان - جام رمضان - گراميداشت شهداي دشتستان - يادواره شادروان " مهندس مجتبي قدوسي فرد "


شب پنجم  ( چهارشنبه ١٣٩٧/٠٣/٢٣ )


گروه اول  دور سوم

بازي شماره  نه

تيم شهيد رضا قائدي فرد  ٣

گلها : وحيد رضايي - عيسي ادهمي - انوش مظلومي

اخطار :  وحيد رضايي - جواد قائدي فرد


اخراج : -

تيم شهيد غلامحسين تنگستاني  ٢

گلها : سيد محمد شجاع - علي مراد حاجيان

اخطار : سيد حسين موسوي - علي آذرنگ

اخراج : مهدي قائد

بهترين بازيكن اين بازي : بازيكن شماره ٧ از تيم شهيد قائدي فرد آقاي عيسي ادهمي

داوران : حبيب اله خشابي - محمد حسن زاده - رضا مزارعي - سجاد سجادي زاده


ناظر داوري و فني  : حسين مهدوي

ناظر انضباطي :  يوسف اطمينان

پزشكيار : نصراله حسن زاده

دبير اجرايي مسابقات : اصغر شعباني


بازي شماره ١٠

گروه يك دور سوم
 

تيم شهداي كارگر   ١

گل : مهدي لموچي تاراجي

اخطار : علي آزاد منش

اخراج : ميلاد جوكار


تيم شهيد محسن عباسي ١
 
گل : علي حمديان

اخطار  : مسعود حسن زاده - سامان ويسي


اخراج  : احمد يوسفي - حسين حقجو - مجيد چمنكار ( مربي )


بهترين بازيكن اين بازي :  بازيكن شماره ١٢  ( گلر ) از تيم شهيد عباسي عباس برازجاني


داوران : حسين محمدي - رضا مزارعي - سجاد سجادزاده - محمد حسن زاده


ناظر داوري و  فني  : حسين مهدوي

ناظر انضباطي : يوسف اطمينان

پزشكيار : نصراله حسن زاده

دبير اجرايي مسابقات : اصغر شعباني
"  تيم هاي صعود كننده به مرحله نيمه نهايي جام يازدهم از گروه يك "

با توجه به نتايج بازيهاي دور سوم مرحله مقدماتي گروه يك در پنجم مسابقات

جدول رده بندي گروه يك مسابقات در پايان دور سوم و پايان مرحله گروهي  به قرار زير است :


١) تيم شهيد رضا قائدي فرد  با كسب ٧ امتياز و تفاضل مثبت ٤ از ٣ بازي

٢) تيم شهداي كارگر با كسب ٥ امتياز و تفاضل مثبت ٦ از ٣ بازي

٣) تيم شهيد محسن عباسي با كسب ٤ امتياز و تفاضل مثبت ١ از ٣ بازي

٤ ) تيم شهيد غلامحسين تنگستاني بدون كسب امتياز  از ٣ بازيبنابراين از گروه يك مسابقات دو تيم شهيد قائدي فرد  و شهداي كارگر به ترتيب بعنوان تيم اول و دوم راهي مرحله نيمه نهايي مسابقات مي شوند .
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین