امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 خرداد 1397 - 01:03
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در آیین معارفه بخشدار آبدان:

اتحاد خبر:آیین تکریم و معارفه بخشداران آبدان با حضور  دهدشتی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیر،امام جمعه محترم و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.به گزارش اتحاد خبر،مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری در آیین تکریم و معارفه بخشدار آبدان با اشاره به لزوم حفظ وحدت داخلی ...

اتحاد خبر:آیین تکریم و معارفه بخشداران آبدان با حضور  دهدشتی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیر،امام جمعه محترم و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.به گزارش اتحاد خبر،مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری در آیین تکریم و معارفه بخشدار آبدان با اشاره به لزوم حفظ وحدت داخلی در راستای امنیت پایدار گفت: بی تردید توسعه متوازن در هیچ کشوری محقق نخواهد شد مگر ا در بستر توام با امنیت پایدار، به همین خاطر  مساله امنیت  در تک تک ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مورد توجه بوده و امروزه بیش از همیشه مورد تاکید قرار گرفته است.
 امروز امنیت کشور  خصوصا وقتی با وضعیت دیگر کشورهای منطقه مقایسه می شود بیشتر جلب توجه می کند. البته برای این امنیت زحمات بسیاری کشیده شده و مردم هم در بزنگاه های مختلف منت را بر ما مسوولین تمام کرده اند. به عنوان مثال همین راهپیمایی اخیر به مناسبت روز قدس که باید محور و اساس حدت باشد با برخی غرض ورزی ها و سیاسی کاری ها دچار حاشیه هایی می شود و امنیت ملی را خدشه دار می کند. همه باید بدانند که منافع ملی ما مشخص است و مردم هم از ما خواسته های مشخصی دارند که غالب آن معیشتی است. بنابراین نباید با دعواهای سیاسی منافع و امنیت مردم را به چالش کشید. واقعا جای سوال است که چرا عده ای در روز قدس که مبنای آن بر وحدت است، فردی دانشمند مانند دکتر صالحی را مورد توهین و تعرض قرار دهند؟ امیدواریم با شناسایی مسببین این اتفاق، دستگاه قضایی با این افراد برخورد مناسبی داشته باشد تا از تکرار چنین رفتارهایی جلوگیری شود. دهدشتی ادامه داد: برجام تصمیمی بود که در مقطعی و در سطوح عالی نظام گرفته شد و قرار شد تا با کشورهای۱  ۵ در مورد آن مذاکره و توافق شود.
همین سند برجام هم باعث شد تا در شرایط خاصی ما بتوانیم روزانه تا ۲ میلیون ۶۰۰ هزار بشکه نفت صادر کنیم. مطمئن باشید اگر این اتفاق نمی‌افتاد  اقتصاد و معیشت مردم دچار تنگناهای شدیدی می شد.
وی افزود: رهبری با درایت  بالای خود بارها اشاره کرده اند که باید به سمت  تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم و این‌مسئله از این جهت حائز اهمیت است که با قوی کردن اقتصاد داخلی و با پشتوانه قوی تر به سمت حل مسائل خود در سطح نظام بین الملل با توجه به منویات مقام معظم رهبری و اسناد بالادستی  حرکت کنیم.
 مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری  استانداری با اشاره به اینکه در مقطع فعلی راهی جز وحدت میان مردم و مسئولین نداریم، گفت: نگاه استاندار محترم تاکید بر اتمام طرح های نیمه  تمام است و طی این مدت هم اتفاقات خوبی را شاهد بودیم که در این‌میان می‌توان به مشخص شدن  طرح راه آهن و فاینانس آن و شروع عملیات اجرایی آن در آینده نزدیک اشاره کرد. همچنین در دور دوم سفرهای استانی توجه ویژه استاندار محترم تا پایان سال معطوف به  طرح های عمرانی خواهد بود.
عادل دهدشتی با بیان اینکه ما موظف به تلاش برای اجرای خواسته ها و حل مشکلات موجود هستیم، گفت: در برخی از ادارات شاهد هستیم که مدیران دچار یاس هستند و این به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. بر همین اساس با تاکید استاندار محترم به دنبال این هستیم تا از عملکرد مدیران در سطح استان ارزیابی جدی داشته باشیم و چنان چه شاهد باشیم مدیری خود دچار یاس و نا امیدی است و تحرکی  برای حل مشکلات مردم ندارد؛ به طور جدی با وی برخورد خواهد شد.
وی در پایان با تبریک به بخشدار جدید آبدان ادامه داد:
خوشبختانه شهرستان دیر با تلاش هاي صورت گرفته در مسیر توسعه قرار گرفته و این‌مهم با همراهی همه مسئولان استانی و منطقه ای ممکن شده است که جا دارد در این فرصت از زحمات نماینده پرتلاش نماينده محترم جنوب استان سرکار خانم دكترالماسی بابت جذب اعتبارات مناسب در راستای کمک به پیشبرد اهداف توسعه اي در حوزه جنوب استان و همراهي و تعامل ايشان تشکر کنم.
حضور یک نیروی جوان در بخشداری آبدان نیز در ادامه حفظ همین مسیر توسعه و با نگاه ویژه  استاندار در استفاده از جوانان اتفاق افتاده که یک رخداد مثبت به حساب می آید و امیدواریم که با عملکرد بخشداران جوان و ارزیابی مثبت از این عملکردها بتوانیم در آینده بدنه مدیریتی استان را با سپردن مسوولیت ها به جوانان با نشاط بیشتری مواجه کنیم که انجام این‌مهم از اهداف اصلی استاندار محترم و مجموعه استانداری خواهد بود.

 

گفتنی است در این آیین ابوالحسن گنخکی به عنوان بخشدار جدید آبدان معرفی شد.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/03/25 - 11:47
0
0
سلام _بخشدارقدیم کی بوده است؟
بخشدار جدید چه کسی میباشد؟!!!
1397/03/24 - 17:21
0
0
مطلق گرائی موقوف!
سن و جنس ملاک نیست، کاربلدی و کفایت مهم است
اگر جوان بدانستی و، اگر پیر بتوانستی. تا توانستم، بدانستم نبود؛ چون بدانستم، توانستن نبود. تجربه و بصیرت و کارآیی و شایستگی باید ملاک باشد، نه جوانی یا پیری و مذکر و مؤنث بودن. و تحصیلات تئوریک حفظی و گاه آنچنانی، و، مدارک زیر بغل. به من چه که چه مدرک دانشگاهی داری؛ بگو چقدر کار بلدی
1397/03/24 - 14:46
0
0
بالاخره اصل مطلب را نگفتید چه کسی بخشدار بوده وتکریم شد وچه شخصی به عنوان بخشدارجدید معارفه شد؟!!!!!!
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین