امروز: چهارشنبه 03 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 خرداد 1397 - 10:46
اتحاد خبر: فدراسیون جهانی فوتبال در آستانه آغاز بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی به تردیدها پیرامون جوایز تیم های شرکت کننده پایان داد.
اتحاد خبر: فدراسیون جهانی فوتبال در آستانه آغاز بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی به تردیدها پیرامون جوایز تیم های شرکت کننده پایان داد.

به گزارش ورزش سه؛ دقیقا از روزی که 32 تیم حاضر در جام جهانی 2018 معرفی شد گمانه زنی ها در خصوص پرداخت پاداش به تیم های حاضر در این تورنمنت معتبر به اوج خود رسید و هر رسانه ای بر اساس خبرهایی که به دست آورده بود پیرامون عدد و ارقام این پاداش ها خبرهایی منتشر کرد.

 

در فاصله 48 ساعت تا آغاز رسمی رقابت های جام 2018 فدراسیون جهانی فوتبال به گمانه زنی ها پایان داد و به صورت رسمی پاداش تیم ها در این جام را اعلام کرد که برحسب حضور در روسیه هر تیمی تا کنون مبلغ هشت میلیون دلار درآمد داشته که این مبلغ براساس پیشرفت تیم ها تا مراحل نهایی متغیر خواهد بود تا در نهایت قهرمان با عایدی 38 میلیون دلاری به خانه باز گردد.

 

به این ترتیب تیم ملی ایران با حضور در مرحله گروهی تا کنون به صورت علی الحساب مبلغی در حدود 8 میلیون دلار پاداش از فیفا دریافت خواهد کرد که این رقم به صورت علی الحساب به حساب فدراسیون واریز می شود و چه بسا با صعود احتمالی تیم ملی این مبلغ بیشتر هم بشود.

 

فیفا پاداش تیم ها در جام جهانی از مرحله گروهی تا فینال را به این شرح اعلام کرد:

قهرمان: ٣٨ میلیون دلار
دوم: ٢٨ میلیون دلار
سوم: ٢۴ میلیون دلار
چهارم: ٢٢ میلیون دلار
حذف از مرحله یک چهارم: ۱۶ میلیون دلار
حذف از مرحله یک هشتم : ١٢ میلیون دلار
حذف از مرحله گروهی: ۸ میلیون دلارکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین