امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 خرداد 1397 - 01:18
دکتر یلدا دارابی ؛

اتحاد خبر:دکتر یلدا دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با اشاره به روند پیشرفت پروژه های احداث مراکز درمانی تامین اجتماعی استان گفت:مصوبه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار اخذ گردیده و با احداث این مرکز درمانی در شهرستان تنگستان ،سازمان در همه شهرستانهای استان مرکز درمانی ملکی خواهد داشت .به گزارش اتحاد خبر،دکتر دارابی روند پیشرفت احداث...

اتحاد خبر:دکتر یلدا دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر با اشاره به روند پیشرفت پروژه های احداث مراکز درمانی تامین اجتماعی استان گفت:مصوبه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار اخذ گردیده و با احداث این مرکز درمانی در شهرستان تنگستان ،سازمان در همه شهرستانهای استان مرکز درمانی ملکی خواهد داشت .
به گزارش اتحاد خبر،دکتر دارابی روند پیشرفت احداث پروژه های درمانی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت :پیمانکاران پروژه های احداث درمانگاههای تامین اجتماعی دیر ،جم و پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان مراحل ساخت این مراکز درمانی را آغاز نموده اند و با توجه به تقدم زمانی شروع پروژه درمانگاه دیر پیشرفت خوبی در انجام این پروژه حاصل شده است .
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر اضافه کرد:مراحل مقدماتی عملیات احداث درمانگاههای تامین اجتماعی خورموج و دیلم که در ابتدای سال جاری با حضور وزیر رفاه کلنگ زنی شد روند مطلوبی داشته و انتظار می رود با حمایتهای خوبی که از جانب سازمان صورت می گیرد اتمام همه این پروژه ها در کمتر از دو سال اتفاق بیفتد.
دکتر دارابی افزود:در حال حاضر ارائه خدمات درمانی در پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان و درمانگاههای تامین اجتماعی دیر ،جم و دیلم در مکان استیجاری بوده که با احداث و بهره برداری از این مراکز شرایط توسعه و ارائه خدمات درمانی مطلوبتر به بیمه شدگان فراهم خواهد شد .
دکتر دارابی توسعه پروژه های کوچک مقیاس را از برنامه های مدیریت درمان در سال جاری عنوان کرد و گفت: بیمارستان مهر برازجان و بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه از مراکزی هستند که در برنامه های توسعه ای این مدیریت قرار دارند .
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: مجوزهای لازم توسعه این دو مرکز اخذ شده و شرکت خانه سازی نیز انجام این دو پروژه را بر عهده خواهد داشت .کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/03/27 - 09:15
0
0
شما هنوز در شهرستان برازجان مونده اید چند سال است که مردم برازجان در انتظار درمانگاهی در خور این شهرستان هستند
1397/03/23 - 02:33
0
0
درود بر خانم دکتر دارابی.ما به شما افتخار میکنیم.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین