امروز: سه شنبه 02 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 خرداد 1397 - 18:09
اختصاصی/معاون عمرانی استاندار بوشهر؛

اتحاد خبر:معاون استاندار بوشهر از مهار آتش سوزی در نخلستانهای آب پخش خبر داد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر دقایقی پیش؛ نشست ستاد مدیریت بحران بخش آب پخش، با حضور معاون عمرانی استاندار بوشهر به پایان رسید.معاون استاندار بوشهر در پایان این نشست در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار داشت: متاسفانه از وقوع آتش سوزی در نخلستانهای...

اتحاد خبر_جواد راهپیما:معاون استاندار بوشهر از مهار آتش سوزی در نخلستانهای آب پخش خبر داد.
به گزارش خبرنگار اتحاد خبر دقایقی پیش؛ نشست ستاد مدیریت بحران بخش آب پخش، با حضور معاون عمرانی استاندار بوشهر به پایان رسید.

 


معاون استاندار بوشهر در پایان این نشست در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار داشت: متاسفانه از وقوع آتش سوزی در نخلستانهای آب پخش باخبر شدیم و برای مدیریت مطلوبتر، علاوه بر هماهنگی های لازم به محل وقوع آتش سوزی رفته و از نزدیک در جریان عملیات مهار آتش قرار گرفتیم.
دکتر مهرداد ستوده افزود: از دقایق اولیه آتش سوزی، آتش نشانی شهرداری آب پخش به محل وقوع آتش سوزی اعزام شد و طی هماهنگی با شهرداران استان، ماشین های آتش نشانی از سراسر استان برای مهار آتش به آب پخش اعزام شدند که خوشبختانه با تلاش جمعی این عزیزان، آتش مهار شد.
دکتر ستوده بیان داشت: در این واقعه آتش سوزی، بخشدار و شهردار  و اعضای شورای شهر آب پخش و شهرداری های استان و ستاد مدیریت بحران استان در مهار این آتش سوزی تلاش فراوان داشتند که جا دارد از آنها تشکر و قدردانی نمایم.

 


معاون استاندار بوشهر تصریح کرد: باغداران محترم، باید از روشن کردن آتش در سطح نخلستانها در فصل تابستان خودداری کنند چون بخاطر گرمای هوا و وزش باد،آتش به سرعت گسترده شده و موجب سوختن نخیلات می شود.
دکتر ستوده ابراز داشت: از آنجائیکه حادثه هیچ وقت خبر نمی کند باغداران عزیز باید نسبت به بیمه نخیلات خود اقدام کنند و فرهنگ بیمه کردن نخیلات نهادینه شود.
معاون استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: انشاالله پس از کارشناسی های انجام شده و اعلام میزان خسارت وارد شده به نخیلات، نسبت به جبران خسارت باغداران عزیز اقدام خواهد شد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/03/20 - 13:11
0
1
زنده باد دكتر ستوده،مرد بزرگ و باغيرت
1397/03/19 - 20:28
0
0
اینهمه درختان تنومند رشید بالا بلند نازنین، هر روز و روز انه در این شهر پر آب و بی دود و گرد و غبار خوش آب و هوا ، سر بریده میشوند و از پا در می آیند و بیابان زائی میشود، کسی جیکش در نماید، حالا چند تا درخت ناقابل بی ثمر، آتش بجان میشوند اینهمه هیاهو و جار و جنچال راه می اندازید که چی بیکارید مگه فکر آب کن که خربزه گران است.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین