امروز: يکشنبه 29 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 خرداد 1397 - 15:25
در پی آتش سوزی در نخلستان های آبپخش:

اتحاد خبر: معاون سیاسی، امنیتی فرماندار دشتستان در گفتگو با اتحاد خبر اظهار داشت: ظهر امروز، نوزده خرداد ماه حادثه آتش سوزی در نخلستان های شهر آبپخش رخ داده است.به گزارش "اتحاد خبر"، در پی آتش سوزی در نخلستان های آبپخش جواد لقمان زاده عنوان کرد: ماشین های آتش نشانی از سراسر استان بسیج شده اند، این ماشین ها از سعدآباد، شبانکاره...

معاون سیاسی فرماندار دشتستان: ماشین های آتش نشانی از سراسر استان بسیج شده اند+تصاویر

اتحاد خبر-زهره عرب: معاون سیاسی، امنیتی فرماندار دشتستان در گفتگو با اتحاد خبر اظهار داشت: ظهر امروز، نوزده خرداد ماه حادثه آتش سوزی در نخلستان های شهر آبپخش رخ داده است.

به گزارش "اتحاد خبر"، در پی آتش سوزی در نخلستان های آبپخش دکتر جواد لقمان زاده عنوان کرد: ماشین های آتش نشانی از سراسر استان بسیج شده اند، این ماشین ها از سعدآباد، شبانکاره، برازجان، اهرم و دلوار به محل حادثه اعزام گردیده اند.

وی ادامه داد: از آنجایی که آتش سوزی ساعت 13 ظهر امروز آغاز شده و اکنون 3 ساعت از آن می گذرد اما هنور موفق به مهار آتش نشده ایم، زیرا آتش پراکنده است و وزش باد مانع از مهار آن می شود.

دکتر لقمان زاده تاکید کرد: ما تمام تلاش خود را برای مهار آتش و جلوگیری از پیشروی آن به کار بسته ایم، تمام شهرستان برای این امر بسیج شده اند، حتی از شهرستان های تنگستان و گناوه نیز ماشین آتش نشانی به آبپخش اعزام گردیده است.

خبرها حاکی از آن است که تا این لحظه حدود 4 هکتار از نخلستان ها از بین رفته است اما این آمار دقیق نیست، علاوه بر این آتش سوزی همچنان ادامه دارد.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/03/19 - 15:41
0
0
بیشترین ماشین رو اتش نشانی اهرم فرستاده
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین