امروز: سه شنبه 29 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 09 خرداد 1397 - 12:23
فرماندار دشتی:

اتحاد خبر: فرماندار دشتی گفت: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان در حوزه فرهنگی و در راستای حمایت از هنرمندان، اعتبارات فرهنگی افزایش یابد.

اتحاد خبر: فرماندار دشتی گفت: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان در حوزه فرهنگی و در راستای حمایت از هنرمندان، اعتبارات فرهنگی افزایش یابد.

عبدالله نادری فرماندار دشتی

به گزارش مهر، عبدالله نادری صبح چهارشنبه در نشست با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: در چند سال اخیر اقدامات خوبی توسط اداره فرهنگ و ارشاد استان و شهرستان صورت گرفته و رضایت‌مندی خوبی در بین هنرمندان شاهد هستیم.

 

وی با بیان اینکه عملکرد اداره ارشاد شهرستان مطلوب است، افزود: این اداره در حوزه کتاب و کتاب خوانی به خوبی در سطح کشور درخشیده و موفقیت‌های ارزشمندی را نصیب این شهرستان کرده است.

 

نادری یادآور شد: قطعا ما نیز در اعتبارات عمرانی سال جاری نگاه ویژه‌ای به بخش فرهنگ و هنر خواهیم داشت و برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزیم.

 

فرماندار دشتی گفت: در راستای حمایت از هنرمندان در جلسات شورای اداری شهرستان از انجمن‌های هنری برای انعکاس عملکرد خود دعوت به عمل می آید.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان در حوزه فرهنگی و استعدادهای خوبی که هنرمندان دشتی دارند انتظار داریم اعتبارات فرهنگی دشتی از محل منابع ملی افزایش یابد.

 

نادری تصریح کرد: به تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان اعلام شد که در اجرای برنامه‌های خود از ظرفیت هنرمندان و سمن‌های شهرستان استفاده کنند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین