امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 خرداد 1397 - 12:17
رئیس شورای شهر بوشهر خبر داد؛

اتحاد خبر: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از تجهیز پارک‌های محلی و ساحلی بوشهر به تجهیزات جدید ورزشی خبر داد.

اتحاد خبر: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از تجهیز پارک‌های محلی و ساحلی بوشهر به تجهیزات جدید ورزشی خبر داد.

ابوذر دهدار

به گزارش مهر، ابوذر دهدار صبح شنبه در نشست با ورزشکاران تیم رسانه ورزش بوشهر اظهار داشت: نگاه ویژه‌ای به موضوع ورزش داریم و حمایت از ورزش بوشهر به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های اعضای شورای شهر محسوب می‌شود.

 

وی با اشاره به نقش بسیار مهم و تاثیرگذار فعالیت‌های ورزشی در کاهش آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: حمایت از ورزش یک وظیفه عمومی است که همه نهادها و ادارات و دستگاه‌ها باید در این راستا تلاش و همکاری لازم را داشته باشند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر یکی از راهکارهای جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی مانند اعتیاد به مواد مخدر را توسعه ورزش دانست و ادامه داد: ورزش در ترویج فرهنگ سلامت و بهبود وضعیت جسمی و روحی شهروندان نقشی مهم و اساسی خواهد داشت.

 

وی اضافه کرد: شهرداری علاوه بر وظایف و رسالت‌هایی که در حوزه‌های عمرانی و خدماتی دارد، در زمینه ترویج نشاط و شادی و بهبود سلامت شهروندان نیز وظیفه مهمی دارد و باید از این بخش حمایت کند.

 

دهدار با اشاره به تجهیز پارک‌های محلی و ساحلی بوشهر به تجهیزات جدید ورزشی افزود: حمایت از تیم‌ها و هیئت‌های ورزشی و توسعه ورزش همگانی از دیگر برنامه‌هایی که به صورت جدی در بوشهر دنبال می‌شود.

 

وی با اشاره به عزم جدی شورا و شهرداری بوشهر در راستای گسترش نشاط و شادابی در جامعه از ورزش و ورزشکاران خاطرنشان کرد: انتظار داریم همه نهادها در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین