امروز: چهارشنبه 03 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 خرداد 1397 - 08:51

اتحاد خبر: مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان های فارس و بوشهر گفت: سال گذشته 23 طرح مهم برق رسانی با یک هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار در استان بوشهر اجرا شد. عبدالعزیز کریمی در نشست بررسی مشکلات برق رسانی استان بوشهر افزود: تکمیل این طرح ها که در کنترل پیک بار مصرف این استان تاثیر بسزایی خواهد داشت نیاز به تامین...

اتحاد خبر: مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان های فارس و بوشهر گفت: سال گذشته 23 طرح مهم برق رسانی با یکهزار و 700 میلیارد ریال اعتبار در استان بوشهر اجرا شد.

به گزارش ایرنا، وی اضافه کرد: سال گذشته اوج مصرف برق در استان بوشهر در 29 مرداد ماه به میزان یکهزار و 927 مگاوات رقم خورد که این میزان در مقایسه با سال 1395 رشد 9.5 درصدی را تجربه کرد.


وی با اشاره به نصب 9 نیروگاه برق در استان بوشهر بیان کرد: ظرفیت این نیروگاه‌ها تولید چهار هزار مگاوات است.


کریمی ادامه داد: سال گذشته برای سرمایه گذاری در طرح های برق 55 مورد موافقت نامه صادر شد که با این وجود استقبال مناسبی توسط سرمایه گذاران انجام نشد.


وی اظهار کرد: میزان خاموشی سال گذشته به ازای هر مشترک برق دراستان بوشهر 472 دقیقه گزارش شد که براساس افق برنامه 1404 این میزان با اجرای طرح های پیش بینی شده باید به 100 دقیقه کاهش یابد.


مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان های فارس و بوشهر درباره میزان مصرف برق کشور گفت: مصرف برق بخش های کشاوزی و صنعت کشور به ترتیب 15 و 33 درصد است و این در حالی است که مصرف برق استان بوشهر در بخش های کشاورزی و صنعت 5 و 7 درصد است.


کریمی اظهار داشت: در بخش عمومی و ادارت نیز مصرف برق استان بوشهر 17 درصد گزارش شده و متوسط این شاخص نیز برای کل کشور 10 درصد است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین