امروز: سه شنبه 02 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 خرداد 1397 - 16:43
به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مشاور استاندار :

اتحاد خبر: ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مشاور استاندار در امور فرهنگی و رسانه و اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. فرماندار دشتستان با اشاره به لزوم بهره گیری بیشتر جوانان از برنامه های فرهنگی و مذهبی در حال اجرا در ماه مبارک رمضان به ویژه برنامه های قرآنی ، خواستار تنوع و روزآمد بودن این برنامه ها...

اتحاد خبر: ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مشاور استاندار در امور فرهنگی و رسانه و اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  فرماندار دشتستان با اشاره به لزوم بهره گیری بیشتر جوانان از برنامه های فرهنگی و مذهبی در حال اجرا در ماه مبارک رمضان به ویژه برنامه های قرآنی ، خواستار تنوع و روزآمد بودن این برنامه ها گردید.


دکتر ارسلان زارع در بخش دیگری از سخنان خود از بخشداران ، شهرداران ، شوراهای اسلامی ، اداره ورزش و جوانان و سایر دست اندرکاران اجرای برنامه های طرح نشاط اجتماعی شهرستان تشکر و قدردانی نمود و خواستار استمرار این برنامه ها در سال جاری شد.
 فرماندار شهرستان به اهمیت لزوم ارتقای شاخص های بهداشت جسمانی و روانی در دشتستان پرداخت و تاکید نمود ادارات و نهادهای ذیربط با بهره گیری از سازمان های مردم نهاد از روش های علمی در این خصوص استفاده کرده و تلاش مضاعف نمایند.
دکتر زارع از دست اندرکاران اجرای طرح اردوی جهادی امید که با مشارکت بنیاد نخبگان استان بوشهر، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان،شورای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی ،تشکر و اظهار امیدواری نمود در سال تحصیلی آینده نیز این طرح موثر برای دانش آموزان روستایی اجرا گردد.


 مشاور استاندار در امور فرهنگی و رسانه نیز در این جلسه با اشاره به موضوع افسردگی موجود در جامعه گفت : اجرای طرح نشاط اجتماعی به عنوان یک ضرورت در استان بوشهر در دولت یازدهم آغاز گردید که با تاکید استاندار محترم اکنون در حال اجراست.

 


اکبر صابری افزود : برای حفظ و گسترش نشاط اجتماعی بایستی از روش های گوناگون از جمله کلاس های آموزشی ، هنری و ورزشی و انجام پژوهش های دانشگاهی بهره جست.
 مشاور استاندار بوشهر در خصوص اوقات فراغت نیز گفت : بایداز این فرصت برای افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان ، آموزه های فرهنگی و پذیرش مسئولیت جوانان در آینده استفاده کرد و برنامه ریزی های لازم در این خصوص به عمل آورد.
 ایشان افزود : تفریحات سالم در کنار برنامه های اوقات فراغت می تواند کاهش آسیب های اجتماعی را در پی داشته باشد.
  پایان بخش جلسه اهدا لوح تقدیر به فعالان اجرای طرح نشاط اجتماعی و اردوی جهادی امید در شهرستان بود.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/03/05 - 19:51
1
0
در رابطه با رد و بدل شدن جوایز به دست اندرکاران و برگزارکنندگان همایش های نشاط اجتماعی.
از نظر من هیچ اشکالی نداره. نظر مردم هم که مهم نیست. قرار نیست که مردم نظر بدهند مگه اونا چکاره اند دوستان به هم جایزه میدهند. ایشا الله مبارک است.چشم حسود کور. کسی نگوید خود گوئی و خود خندی و یا دیگری نگوید همه اینها در شرح وظایف ایشان است و از وظایف معمول و روزمره هرکسی است که شرح وظایفی دارد و وظیفه شان است و برای انجام همین کارها استخدام شده اند و برای انجام کارشان حقوق میگیرند. شق القمر که نکرده اند از ابتکارات خودشان هم که نیست. و یا بگویند که به بقیه و به هرکسی در هرچا که وظیفه ای دارد هم باید جایزه بدهند، راننده اتوبوس دربان و سرلیدار إبدارچی بقال چقال آخر آنها هم دارند وظایف شان را انجام میدهند. انجام وظبفه است. اگر مردم راضی نباشند مهم نیست. تازه بودجه سال مالی باید یه جوری هزینه شود و برگشت داده نشود
پاسخ: انتشار اینگونه نظرات به معنای تایید مفاد آن نمی باشد.
1397/03/04 - 22:13
1
1
احسنت بسیار اقدام شایسته و در خور شانی صورت گرفته است ای کاش در دیگر شهرستان های استان هم چنین اقدام خوبی اعمال می شد . جا داره از اتحاد وزین خبر برای اطلاع رسانی همیشگی عالی سپاسگزاری گردد
1397/03/03 - 15:20
1
2
با تشکر وقدردانی از فرماندار محترم دشتستان جناب آقای دکتر زارع : در خصوص نشاط احتماعی جوانان ، که باعث تلاش وکوشش مردم یک جامعه می شود و افسردگی را ازبین می برد .
1397/03/02 - 21:35
1
1
درود تان باد. خداییش جامعه ایرانی نیازمند تلاش بیشتری برای رفع افسردگی است.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین