امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1397 - 15:49

 

اتحاد خبر:به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ در سخنانی با ابراز رضایت از روند اجرای آسفالت در جزیره ، رشد تولید و پخت آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری را قابل قبول توصیف کرد .

 

اتحاد خبر:به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ در سخنانی با ابراز رضایت از روند اجرای آسفالت در جزیره ، رشد تولید و پخت آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری را قابل قبول توصیف کرد .

 

شهردار خارگ در ادامه با بیان اینکه در دوره مدیریت وی جانی دوباره به کالبد کارخانه آسفالت شهرداری خارگ داده شده است خاطر نشان کرد : در ابتدا با برنامه ریزی بعمل آمده توانستیم با هزینه ای بسیار کم کارخانه را آماده به کار و پخت اولیه را شروع کنیم .

 

مدیریت شهری خارگ افزود : با نهضتی بی سابقه توانستیم در مدت زمان کوتاه با بکارگیری نیروی های مجرب پخت آسفالت را شروع کرده و معابر و خیابان های شهر از جمله : خیابان های هوادریا – بوستان معلم (پیرامون ساختمان شهرداری) – چاه قندی و کوچه قائد زاده و بولوار شهداء را با چهره ایی جدید جهت استفاده شهروندان آماده سازیم .

 

استفاده از پلیمر لوکوبیت در پخت آسفالت اتفاق بسیار نیکی بود که در جزیره مرجانی خارگ رقم خورد ، پلیمری که استفاده از آن بهره بسیار بالایی دارد و کیفیت کار را دو چندان می سازد .

شهردار خارگ با اشاره به لزوم حفظ عملکرد فعلی و تلاش برای ارتقاء سطح فعالیت کارخانه تصریح کرد : در اواخر سال 1396 اقدام به نصب باسکول 60 تنی در محل کارخانه آسفالت نمودیم و برنامه داریم تا با گسترش فعالیت کارخانه و زیرساختهای مورد نیاز ُ مجموعه شهرداری خارگ را از نظر درآمد زایی نیز ارتقاء بخشیم .

 

 

کار دیگری که توسط کارکنان خدوم شهرداری و کارخانه آسفالت صورت گرفته طراحي ، ساخت ونصب مخزن گرمكن نفت كوره دو منظوره كه قابلیت کار بامشعل و باروغن داغ اويل هيتر را دارد . این مخزن كار گرم كردن سوخت نفتكوره را برعهده داشته و از اين پس سوخت مصرفي مشعل در كارخانه نفتكوره مصرف خواهد شد .

 

 

از دیگر فواید اجرای این سیستم ارتقاء کیفیت تولیدآسفالت می باشد.

 

عبدالحمید صفایی در ادامه به برنامه شهرداری برای ادامه آسفالت معابر و خیابان های شهر اشاره نمود و افزود : در تلاشیم تا فاز جدید آسفالت را آغاز نموده و بر فعالیتهایمان در این زمینه در جهت خدمت به ولی نعمتانمان بیافزایم ، امیدواریم برایند فعالیتهای مجموعه شهرداری ، مورد رضایت شهروندان عزیز قرار گیرد . دلگرمی و رضایت شهروندان رمز اصلی موفقیت مجموعه میباشد و ما از هر تلاشی برای رسیدن به این هدف فروگذار نخواهیم کرد .

 

ایشان در پایان از روکش نهایی آسفالت خیابان بوستان معلم و لکه گیری کامل نقاط مختلف سطح شهر پس از اتمام پروژه های در حال اجرا خبر داد .کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین