امروز: چهارشنبه 26 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1397 - 16:30
معاون عمرانی استاندار بوشهر:

اتحاد خبر:معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: سند گردشگری روستایی استان بوشهر تدوین می‌شود.به گزارش اتحاد خبر، مهرداد ستوده ظهر سه‌شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر کل دفتر روستایی و شوراهای استانداری بوشهر با تجلیل از خدمات و زحمات بهرام نکیسا مدیر کل سابق دفتر روستایی اظهار داشت: ایشان از مدیران کاربلد و توانمند استان با سابقه اجرایی...

اتحاد خبر:معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: سند گردشگری روستایی استان بوشهر تدوین می‌شود.

 

به گزارش اتحاد خبر، مهرداد ستوده ظهر سه‌شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر کل دفتر روستایی و شوراهای استانداری بوشهر با تجلیل از خدمات و زحمات بهرام نکیسا مدیر کل سابق دفتر روستایی اظهار داشت: ایشان از مدیران کاربلد و توانمند استان با سابقه اجرایی روشن بود که در پاکدستی و سلامت نفس الگویی برای مدیران استان است و امیدواریم در ادامه مسیر نیز همانند گذشته موفق باشد.

 

 

وی با اشاره به انتصاب فاطمه دهقانی به عنوان سرپرست دفتر روستایی نیز ابراز داشت: خانم دهقانی نیز از بانوان مدیر و باتدبیر استان است که امیدوارم با خلاقیت و تلاش شبانه‌روزی در مسیر توسعه روستاها اهتمام ورزد.

وی افزود: کسب رتبه خوب گردشگری استان در کشور، نشان داد که صنعت گردشگری جای خود را در استان پیدا کرده و خیلی از روستاهای استان مقصد و هدف اصلی گردشگری هستند لذا انتظار داریم توسعه گردشگری در روستاها و ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای استان مورد توجه و تاکید قرار گیرد و امیدوار هستم به اهداف مورد نظر خود در بحث پویایی و درآمدزایی روستایی برسیم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از تدوین سند گردشگری روستایی در استان بوشهر خبر داد و گفت: از مدیر کل جدید دفتر روستایی استانداری انتظار دارم در این مسیر از همه ظرفیت‌ها و توانمندی موجود بهره ببرد.

ستوده یادآور شد: در توزیع اعتبارات آلایندگی و ارزش افزوده، به طور دقیق وضعیت روستاها را رصد می‌کنیم و طبق نیاز روستا و پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها، هزینه می‌شود، اعتقاد ما بر این است که دهیاری‌های استان، هدفمند و برنامه‌محور حرکت کنند.

وی با اشاره به مشکلات کم‌آبی در استان خاطر نشان کرد: از مدیر کل دفتر روستایی می‌خواهم با همکاری دهیاران و شوراهای روستایی در فرهنگ‌سازی در زمینه اصلاح الگوی مصرف در بین مردم اهتمام ورزند تا مشکلات ما در حوزه آب کمتر شود.

در این آیین با تجلیل از خدمات و زحمات بهرام نکیسا(مدیر کل سابق دفتر روستایی و شوراها)، فاطمه دهقانی به عنوان سرپرست این دفتر معرفی شد.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/03/05 - 23:26
0
0
درود بر دكتر ستوده
واقعا شايسته ايي

ن-تنگسير
سوگنامه در رثای درختان سر بریده
گر نکاریم شاخه ای ، شاید چونکه از ریشه، کندنش باید
ما بکاریم دیگران بّبُرند غصه اش را بلبلان بخورند
این درخت است سایه دارد هی تازه گردد همی هوا از وی
تا نبری کله اش باز چون نخوانند بلبلان آواز
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین