امروز: شنبه 02 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1397 - 11:02

از اینکه چند صباحی به لطف خداوند سبحان ، توفیق رفیق راه شد تا در سمت مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری بوشهر در خدمت روستائیان مهربان و همکار شما عزیزان باشم ، خداوند منان را شاکرم و....

پیام خداحافظی بهرام نکیسا از مدیرکلی دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری بوشهر

به نام خدا
 
همه استانی های عزیز
مسئولین محترم استان
مدیران گرانقدر دستگاههای اجرائی و بانکهای عامل و اصحاب عزیز رسانه و همکاران ارجمند
دهیاران سخت کوش و اعضاء محترم شوراهای اسلامی روستاهای استان


سلام علیکم
  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در این ماه مبارک ، 29 اردیبهشت ماه سالروز انتخاب مجدد جناب آقای دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری ایران اسلامی گرامی داشته و از درگاه خداوند متعال موفقیت برنامه های دولت تدبیر و امید را مسئلت دارم.
از اینکه چند صباحی به لطف خداوند سبحان ، توفیق رفیق راه شد تا در سمت مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری بوشهر در خدمت روستائیان مهربان و همکار شما عزیزان باشم ، خداوند منان را شاکرم و از شما خوبان بزرگوار که با لطف و عنایت خود اینجانب را در انجام امور محوله یاری نمودید صمیمانه سپاسگزارم و بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را حضورتان تقدیم می دارم.
امیدوارم همواره در خدمت به مردم که ولی نعمتمان می باشند ، موفق و موید باشید. انشاالله


ارادتمند شما


بهرام نکیسا
1397/2/31کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/04/02 - 09:05
0
0
سلام علیکم . بنده با هیچ کس غرض و مشکلی نداشته ام شاید این عزیزانی که شما دوست عزیز در دفاع از آنان از استانداری بوشهر پیام گذاشته اید شروع بکارشان مشکل قانونی داشته است . خداوند به همه چیز دانا است . باید همواره از شر شیطان به خدا پناه برد .
1397/03/05 - 07:56
0
1
با سلام و خدا قوت به آقای حاج بهرام نکیسا
ایشان فردی متواضع و خدمتگزار بود. و در این پست منشا خدمات زیادی شد. خدا پشت و پناهش
1397/03/02 - 16:12
0
1
ایشان نهایت تلاش خود را برای به زوال کشاندن همکاران در بخشداری ها نمودند. پست و مقام برای هیچکس ماندگار نیست پس چه بهتر تا می توانیم زبان و قدم خیر برای هم نوعان خود برداریم. من از نزدیک با آنها ارتباط داشتم بنظر من باید از آنها حلالیت بطلبد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین