امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1397 - 07:12
فرمانده انتظامی بوشهر:

اتحاد خبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از درگیری پلیس با قاچاقچیان در عسلویه خبر داد و گفت: در جریان این عملیات ۷۰۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

اتحاد خبر: سردار خلیل واعظی اظهار داشت: در راستای مقابله و مبارزه با مواد مخدر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و برنامه‌های اطلاعاتی و عملیاتی متعدد و متنوعی در دستور کار داریم.

خلیل واعظی به گزارش مهر؛ وی با اشاره به درگیری پلیس با تیم حرفه‌ای ترانزیت مواد مخدر در عسلویه خاطرنشان کرد: دوشنبه‌شب در حالی که قاچاقچیان قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از دریا به خشکی را داشتند توسط پلیس متوقف شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به انجام این عملیات در یکی از بخش‌های شهرستان عسلویه، بیان کرد: با حضور هوشمندانه پلیس، قاچاقچیان در محاصره پلیس قرار گرفتند ولی قصد مقاومت در مقابل پلیس را داشتند.

وی اضافه کرد: خودرو قاچاقچیان بر اثر تیراندازی پلیس و هدف قرار گرفتن لاستیک خودروی آنان متوقف شد و بیش از ۷۰۰ کیلوگرم تریاک در این عملیات کشف شد.

سردار واعظی از دستگیر سه نفر از سوداگران حرفه‌ای و سرباند انتقال مواد مخدر در این عملیات خبر داد و افزود: دو دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز در این عملیات توقیف شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین