امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1397 - 07:05

فال روزانه سه شنبه 1 خرداد 1397

 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 1 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سالی ست که از هر لحاظی پیشرفت خواهید کرد، به خصوص در راههایی که در گذشته قدم گذاشته بودید. منطق شما امسال بر احساسات تان غلبه خواهد کرد و راههایی را به شما نشان خواهد داد که به صلاح تان است. اطلاعات خوبی به دست می آورید که مسیر زندگی تان را تغییر می دهد. سعی کنید که نسبت به گذشته انعطاف پذیرتر باشید. ارتباط با دیگران را در نیز در اولویت های زندگی تان قرار دهید. در ماههای مرداد و شهریور در شرایط کاری و مالی شما تغییرات بزرگی ایجاد می شود که بر روحیه تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. در اواخر سال نیز از شانسی که در خانه تان را می زند، به وجد خواهید آمد. پس قدر تک تک لحظه های خود را بدانید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

چرا درست زمانی که باید رفتارتان را تغییر دهید و در مقابل دیگران عکس العمل نشان دهید، می ایستید و نگاه می کنید؟ شما در روابطی هستید که به شما آسیب می رساند، بهتر است که خودتان را از آنها دور کنید. کافی ست که خودتان باشید، آنوقت خواهید دید که چگونه همه چیز به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد. پیشنهادی به شما شده که بهتر است ترس هایتان را کنار بگذارید و با آن روبه رو شوید. تا خودتان رودر رو وارد عمل نشوید، حقیقت را در نخواهید یافت.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

زمان خوبی ست تا از روزمرگی ها دور شوید و کمی به خودتان استراحت دهید. مدت زیادی ست که یک راه را در پیش گرفته اید اما حال زمان تغییر است. شما باید بتوانید در کوتاه ترین زمان، بیشتری تغییرات را ایجاد کنید، تنها در این صورت است که می توانید در کارتان پیشرفت کنید. دوستی رفتارش با شما تغییر کرده، به جای اصرار، او را به حال خودش بگذارید. فرصت هایی که در رابطه عاطفی برایتان بوجود می آید را به سادگی از دست ندهید. قبل از هر تصمیمی خوب در مورد آن فکر کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

در حال حاضر ذهن شما با سوالات زیادی درگیر است. برای رهایی از این وضعیت باید با دیگران ارتباط بیشتری برقراری کنید. ذهن تان را نیز باز بگذارید و اتفاقات را از زوایای مختلف بررسی کنید. شما می توانید به تنهایی برای تمام سوالات تان پاسخی بیابید به شرط آنکه از حقیقت فرار نکنید. شنیدن واقعیت اگر چه تلخ است اما به نفع تان خواهد بود. اگر در مورد اطرافیان تان حس خوبی ندارید، بهتر است زمانی را در تنهایی سپری کنید. مطمئن باشید که حالتان فردا به حالت عادی بازخواهد گشت.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز زمان خوبی برای همکاری با دیگران نیست. به همین دلیل بهتر است که به تنهایی کارهایتان را انجام دهید. شما محدودیت های زیادی برای خود قائل هستید، از این رو در بسیاری از مواقع از انجام کارها سر باز می زنید اما کمی جسارت برایتان لازم است. به عنوان مثال آزاد در مورد حرف هایی که در ذهن تان دارید، صحبت کنید. آنچه بیش از نظر دیگران مهم است، خودتان هستید. مشکلی رابطه عاطفی شما تهدید می کند، بهتر است که به جای فرار از آن، با آن مواجه شوید وگرنه پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

احساس تنهایی زیادی می کنید. دوست دارید که زاویه دیدتان را نسبت به اطراف تان تغییر دهید اما این کار هم برایتان سخت است. در این شرایط بهتر است که از افراد بااعتمادتان کمک بگیرید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده بود اما امروز به نتایج مطلوبی در مورد آن می رسید. شما توانایی های زیادی دارید اما آنها را نادیده گرفته اید. بهتر است که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و به دنبال جایگاهی که لایق شماست، باشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

مشکلی دارید که به نظرتان به تنهایی حل نمی شود. چرا آن را با دوستان تان در میان نمی گذارید؟ مطمئن باشید که آنها ایده های خوبی را در اختیارتان قرار خواهند داد. امروز کلمه «غیر ممکن» برایتان معنایی ندارد و از پس هر کاری به خوبی بر خواهید آمد. از این فرصت استفاده کنید و به رویاهایتان رنگ واقعیت دهید. اگر با فردی قرار ملاقاتی داشتید، بهتر است که افکار منفی را از خود دور کنید و با اعتماد به نفس حرف هایتان را بزنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز روز حرکت است. بنابراین انرژی تان را جمع و هر چه سریع تر خودتان را برای یک روز پر از هیجان آماده کنید. اگر چه در به عمل رساندن ایده هایتان ممکن است که با نقدهایی روبه رو شوید اما بهتر است که به آنها توجهی نکنید و راه خودتان را بروید. وقت خودتان را با توضیح دادن برای دیگران تلف نکنید. مسیری که در پیش گرفته اید درست است و تنها کاری که باید انجام دهید تمرکز است. این روزها احساسات تان را کنترل می کنید اما اگر آنها را بیان نکنید، در آینده پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

اگر در رابطه عاطفی تان احساس ناامنی می کنید، بهتر است که هر چه سریع تر با شریک زندگی تان صحبت کنید. اگر چه زمان برای صحبت کردن زیاد است اما امروز را از دست ندهید و تا می توانید وقت تان را برای این کار بگذارید. مطمئن باشید که ناامید نخواهید شد. پولی به دست تان می رسد که بهتر است که آن را کنار بگذارید. اگر برای تک تک قدم هایی که می خواهید بر دارید برنامه ریزی کنید، سرعت پیشرفت تان دوبرابر خواهد شد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

این روزها غرق در تکنولوژی هستید و دوست دارید که دانش تان را در این زمینه بالاتر ببرید. با توجه به انرژی خوبی که دارید، می توانید در این کار موفق شوید. پس درنگ نکنید. در مقابل حرف شریک زندگی تان ایستاده اید و می خواهید که حرف خودتان را به کرسی بنشانید. به جای این کار بهتر است که کمی نرم تر و صادقانه تر در مورد افکارتان با او صحبت کنید. با این شیوه به نظر مشترکی می رسید که برای هر دویتان مطلوب خواهد بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

چند وقتی ست که از واقعیت دور شده اید. امروز زمان آن است که پایتان را روی زمین بگذارید و به اطراف تان با دقت بیشتری نگاه کنید. شما باید قدم بزرگی را بردارید، اما از آنجا که هنوز ذهن تان را متمرکز نکرده اید، این کار برایتان سخت است. مشورت با فردی که در این زمینه تخصص دارد می تواند به شما در این راه کمک کند. امروز زمان مناسبی برای اولین قرار ملاقات نیست زیرا مکالمات شما به خوبی پیش نخواهد رفت. بهتر است آن را به روز دیگری موکول کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

برای سوال هایی که در ذهن تان ایجاد شده به دنبال جواب هستید اما حواس تان باشد که به هر آنچه می شنوید در قالب حقیقت، اعتماد نکنید. قبل از قبول کردن هر حرفی خوب در مورد آن تحقیق کنید. از شریک زندگی تان خواستید تا کاری را برایتان انجام دهد اما بدانید که اصرار شما کار را خراب تر می کند. او را مدتی به حال خود بگذارید تا خودش در صورت تمایل آن را انجام دهد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

رابطه عاطفی تان به خوبی پیش می رود و شما از این بابت احساس غرور می کنید. به تلاش های خود، بدون انتظاری از طرف مقابل، ادامه دهید. یک فرصت کاری برایتان فراهم می شود که باید در آن صادقانه حرف بزنید. واقع بینی کلید موفقیت شما در چنین روزی است. گره ای در زندگی تان ایجاد شده که به زودی از طرف فردی باز می شود. اگر قدر داشته هایتان را بدانید، زندگی شیرین تری را تجربه خواهید کرد. پس قدردان باشید.کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه یک شنبه 30 دی 1397 [حدود 15 ساعت قبل]
» فال روزانه 1395/11/11 [حدود 1 سال قبل]
» فال روزانه دوشنبه 17 دی 1397 [حدود 14 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین