امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 ارديبهشت 1397 - 11:08

اتحاد خبر: یکی از شهروندان برازجانی در تماس با پایگاه خبری تحلیلی «اتحاد خبر» خواهان رسیدگی به موضوعی در ارتباط با محله سکونت خود گردید. 

اتحاد خبر: این شهروند با ارائه نامه ای از جانب ساکنان، خواستار رسیدگی به محله مذکور و ساماندهی فضای سبز رها شده موجود در این محل گردید.
به گزارش «اتحاد خبر»؛ متن تقاضای این شهروند -ارائه شده به تحریریه اتحاد جنوب- به شرح زیر است:  
با سلام به تحریریه هفته نامه وزین اتحاد جنوب
به استحضار می رساند که در محله 69 هکتاری، بلوار آیت الله خامنه ای، کوچه آیت الله خامنه ای 33 و کوچه عرفان 5 یک قطعه زمین درختکاری شده اما بدون هیچ نوع رسیدگی اعم از چراغ و یا دیگر آیتم های استاندارد وجود دارد.
یک قطعه زمین که درختکاری شده است -همانطور که در تصاویر نشان داده شده- اما هیچ نوع امکاناتی ندارد، در حالی که همین فضا می تواند به عنوان یک ظرفیت و فضای سبز زیبا و دلپذیر برای ساکنان محله استفاده بشود. این فضای سبز می تواند با اندکی رسیدگی و صرف کمترین هزینه و جدول بندی، نصب چند نیمکت و پایه چراغ به یک فضای سبز مدرن و زیبا تبدیل شود. 
با توجه به طبیعت گرم و خشک شهر برازجان و همچنین فرا رسیدن فصل تابستان و گرمای شدید هوا در محلات مختلف نیاز به چنین مکان هایی بیش از پیش احساس می شود. امیدواریم که با پیگیری ویژه شهرداری برازجان و همچنین شورای شهر به ویژه روسای کمیسیون های عمران و خدمات شهری این مهم هر چه زودتر پیگیری و به انجام برسد. 
با تشکر

جمعی از ساکنان محله 69 هکتاری

 

*شما نیز می توانید با درج مطالبات و یا اعتراضات خود در بخش "صدای شهروند" پایگاه خبری تحلیلی «اتحاد خبر» صدای خود را به گوش مردم و مسئولین برسانید. برای این کار می توانید از طریق شماره های 07734230940 - 07734226277 - 09398733067 و یا پست الکترونیکی به آدرس ettehadkhabar@gmail.com و یا مراجعه حضوری به دفتر تحریریه واقع در خیابان شریعتی-پاساژ شهرداری اقدام نمایید. با ما تماس حاصل کنید.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین