امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 ارديبهشت 1397 - 12:09
رئیس شورای شهر بوشهر:

اتحاد خبر: رئیس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه شورای پنجم از نقدهای شهروندان و فعالان اجتماعی استقبال می‌کند گفت: ما باید در مقابل نقدها سعه صدر داشته باشیم. به گزارش «اتحاد خبر»؛ ابوذر دهدار در نشست شورای شهر بوشهر با تاکید بر توجه به مطالبات و خواسته‌های شهروندان اظهار داشت: هدف از تشکیل شورای شهر رسیدگی به مشکلات ...

اتحاد خبر: ابوذر دهدار در نشست شورای شهر بوشهر با تاکید بر توجه به مطالبات و خواسته‌های شهروندان اظهار داشت: هدف از تشکیل شورای شهر رسیدگی به مشکلات شهروندان و تحقق مطالبات آنان و افزایش رفاه و خدمات شهری است.

بوشهر| مقابل نقدها سعه صدر داشته باشیم

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه باید به نقدهای شهروندان توجه ویژه شوددر پاسخ به درخواست دو عضو شورا برای بازپس‌گیری شکایت شهرداری از مطالبه‌گران و فعالان اجتماعی تصریح کرد: اعضای شورا نمی‌توانند به صورت قانونی از شهرداری خواستار بازپس‌گیری شکایت خود شود اما توصیه می‌شود در مقابل نقدهای منتقدان و رسانه‌ها سعه صدر داشته باشند.

رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر استقبال از نقدهای شهروندان و فعالان اجتماعی خاطر نشان کرد:در جلسات روزهای یکشنبه شورای شهر بوشهر که شهروندان حضور دارند در ارائه نقدها و پیشنهادات باید آستانه تحمل اعضای شورا افزایش یابد و به خواسته‌ها و مطالبات شهروندان توجه شود.

دهدار بیان کرد: از شهرداری  بوشهر درخواست می‌شود شکایتی از مطالبه‌گران و منقدان نداشته باشند و اگرهم مدیری انتقاد داشت می‌تواند خود شخصا اقدام کند و از طریق شهرداری هیچگونه شکایتی صورت نگیرد و مدیران و کارکنان زحمتکش شهرداری که شاهد تلاش‌های شبانه روزی آنها هستیم انتظار می‌رود سعه صدر بیشتری داشته باشند.

 

ضرورت باز پس‌گیری شکایت شهرداری از مطالبه‌گران و منتقدان

عضو شورای شهر بوشهر نیز خواستار باز پس‌گیری شکایت شهرداری از مطالبه‌گران و منتقدان شد.

ندا عبدالله‌زاده با بیان اینکه باید قدرت  انتقادپذیری اعضای شورای شهر افزایش یابد افزود: در جلسات علنی شورای شهر در روزهای یکشنبه  میزبان شهروندان هستیم و آنها انتقاداتی دارند که باید با روی باز از آنها پذیرایی شود.

وی با اشاره به اینکه در جایگاه نمایندگی مردم در شورا باید به شهروندان و منتتقدان  اجازه  بدهیم صحبت‌های خود را مطرح کنند تاکید کرد: باید سعه صدر خود را تا حدی بالا ببریم که بتوانیم  نقدها و سوء تفاهم‌ها  را تحمل و بر طرف کنیم.

عبدالله‌زاده با انتقاد از شکایت شهرداری از مطالبه‌گران و منتقدان گفت: درخواست می‌شود شهرداری با دعوت از منتقدان در یک فضای تعاملی  این سوء تفاهمات برطرف کند و نباید کار به مراجع قضایی کشیده شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/02/29 - 22:55
0
0
خواهشا از اعضاي شوراي شهر خواهان پيگيري چرخ و فلك و مبلمان شهري بوشهر هستيم كه واقعا بعضي تقاط شهر بوشهر فاقد مبلمان شهري مناسب هست.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین