امروز: پنجشنبه 27 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 ارديبهشت 1397 - 15:10
رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان در گفتگو با اتحاد خبر:

اتحاد خبر: رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان از واحد صنفی نانوايی که اقدام به توزیع کیسه های پارچه ای نموده بود تقدير کرد. به گزارش اتحاد خبر، روح الله اسماعیلی، رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان از یک واحد صنفی نانوایی در شهر برازجان به سبب همراهي و تعامل با اتحاديه نانوایان و اتاق اصناف و توجه به سلامت شهروندان و غيربهداشتي...

اتحاد خبر-زهره عرب: رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان از واحد صنفی نانوايی که اقدام به توزیع کیسه های پارچه ای نموده بود تقدير کرد.

به گزارش «اتحاد خبر»، روح الله اسماعیلی، رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان از یک واحد صنفی نانوایی در شهر برازجان به سبب همراهي و تعامل با اتحاديه نانوایان و اتاق اصناف و توجه به سلامت شهروندان و غيربهداشتي بودن فروش نان در كيسه های پلاستيكی تقدیر به عمل آورد.
نتیجه تصویری برای رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان
همچنین اتاق اصناف از متصديان واحدهای نانوايي در سطح شهرستان درخواست کرد كه در اين خصوص اقدام نمایند و از نانوايي هایی که در این حرکت پيش قدم شده و پس از صدور ابلاغیه اتاق اصناف مبنی بر غیرقانونی بودن فروش پلاستیک، به کیسه های پلاستیکی نه گفته اند تشكر نمود.

اسماعیلی در گفتگو با اتحاد خبر اظهار داشت: نمونه كيسه هاي پارچه اي و بهداشتي به جهت توزيع نان با همكاري شبكه بهداشت و درمان دشتستان، شورای شهر و اداره محيط زيست تا پايان خرداد ماه در اختيار شهروندان و متصديان نانوايی ها قرار خواهد گرفت.

رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان افزود: در طول يک ماه اخير جلساتي در خصوص نوع و اندازه كيسه ها برگزار شده است و به زودی این کیسه ها را با همكاري شبكه بهداشت و ادارات مرتبط و با قيمت مناسبي در اختيار شهروندان قرار خواهيم داد.

وی عنوان کرد: به دلیل اینکه هنوز نوع كيسه و قيمت نهايي نشده است تعداد عمده ای از متصديان نانوايي همچنان از كيسه هاي پلاستيكي سابق استفاده مي كنند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: امیدواریم که این موضوع به طور جدی پیگیری و اجرا شود و اتاق اصناف نیز تا. مشخص شدن اين امر نظارت كامل بر این موضوع خواهد داشت.

رئيس اتاق اصناف شهرستان دشتستان در پایان ابراز داشت: از رئيس اتحاديه نانوايان و متصديان نانوايی و همچنین فعالان اجتماعی كه در طول اين مدت مجموعه اتاق اصناف را همراهي كردند تقدير ویژه دارم و امیدوارم بتوانیم همواره در مسیر کسب رضایتمندی و تامین سلامت مردم گام برداریم.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین