امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1397 - 13:58

اتحاد خبر: تعدادی از کسبه و بازاریان شهر برازجان طی نامه ای خطاب به رییس شورای اسلامی شهر برازجان اعتراض خود را نسبت به دریافت مبلغ 250 هزار تومانی تعرفه گواهی آموزشی از طرف اتاق اصناف اعلام نمودند.

اتحاد خبر-زهره عرب: تعدادی از کسبه و بازاریان شهر برازجان طی نامه ای خطاب به رییس شورای اسلامی شهر برازجان اعتراض خود را نسبت به دریافت مبلغ 250 هزار تومانی تعرفه گواهی آموزشی از طرف اتاق اصناف اعلام نمودند.

به گزارش «اتحاد خبر»، این بیانیه که به امضاء جمعی از کسبه رسانده شده، از ریاست شورا درخواست پیگیری جهت کاهش تعرفه تحت عنوان گواهی آموزشی را داشته که نسخه اصلی آن در اختیار هفته نامه اتحاد جنوب قرار داده شده است.

به دنبال دریافت این بیانیه، «اتحاد جنوب» پیگیر این موضوع گردید و روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان دشتستان نیز جوابیه ای را برای این پایگاه خبری ارسال نمود.

متن جوابیه اتاق اصناف شهرستان دشتستان به شرح زیر می باشد:

به: مدیریت محترم هفته نامه اتحاد جنوب
موضوع: جوابیه اتاق اصناف
با سلام
با استناد به بند تبصره 1 ماده 32 قانون نظام صنفی نظر به اینکه اتاق اصناف شخصیت حقوقی و غیرانتفاعی دارد، لذا با عنایت به بند 3 ماده 37 مکرر قانون نظام صنفی در خصوص منابع مالی اتاق که وجوه دریافتی در ازای ارائه خدمات غیر موظف به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از دولتی و غیر دولتی می باشد لذا در راستای اجرای بند (ن)ماده 30 قانون و موضوع ماده 14 آئین نامه اجرایی ماده 12 به منظور کسب آمادگی و ارتقاء و افزایش میزان آگاهی، دانش و سطح مهارت افراد دوره های آموزشی، قانون نظام صنفی، مشتری مداری، فقه بازار، قوانین و مقررات مالیاتی، قانون کار و تأمین اجتماعی و قانون و مقررات نیروی انتظامی برای متقاضیان پروانه کسب، تمدید و مباشران با دریافت مبلغ حق آموزش مصوب کمیسیون شهرستان در حال برگزاری می باشد.

شایان ذکر است که در تمامی استان ها و شهرستان ها در سراسر کشور نیز طبق قوانین فوق عمل می نمایند.

 


*شما نیز می توانید با درج مطالبات و یا اعتراضات خود در بخش "صدای شهروند" پایگاه خبری تحلیلی «اتحاد خبر» صدای خود را به گوش مردم و مسئولین برسانید. برای این کار می توانید از طریق شماره های 07734230940 - 07734226277 - 09398733067 و یا پست الکترونیکی به آدرس ettehadkhabar@gmail.com و یا مراجعه حضوری به دفتر تحریریه واقع در خیابان شریعتی-پاساژ شهرداری اقدام نمایید. با ما تماس حاصل کنید.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین