امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1397 - 09:52

اتحاد خبر-اکبر بحرانی: سه شنبه97/2/25 شهبازی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر به اتفاق هیات همراه نشستی مشترک با علیرضا رزمجو بخشدار سعداباد و دهیاران بخش، در محل بخشداری صورت گرفت.

اتحاد خبر_اکبر بحرانی: سه شنبه97/2/25 شهبازی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر به اتفاق هیات همراه نشستی مشترک با علیرضا رزمجو بخشدار سعداباد و دهیاران بخش، در محل بخشداری صورت گرفت.

 

در ابتدا بخشدار سعدآباد خرسندی خود از برگزاری این نشست ابراز و گفت: ایجاد اشتغال پایدار مهمترین نقش در توسعه روستاها را دارد و تحقق آن میتواند علاوه بر رشد اقتصادی خانوارها زمینه ی توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت را به دنبال داشته باشد.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ ایشان درادامه افزودنند: در دولت تدبیر و امید و به تبع آن اهداف استاندار بوشهر براین است که روستاها از پتانسیل های خود در جهت رشد و ایجاد امید بین مردم استفاده نمایند. وی ازدهیاران بخش سعدآباد خواست که با مطالعه وشناسایی ظرفیت های هر روستا مردم به ویژه جوانان و کارآفرینان را ترغیب به سرمایه گذاری درجهت اشتغال پایدار نمایند.


شهبازی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر طی سخنانی گفت: کم آبی واشتغال دو بحران درحال حاظر کشور هستنند. وی آمادگی صندوق کارآفرینی امید بعنوان یکی ازمتولیان پرداخت تسهیلات با کارمزد چهار درصد در کوتاهترین بازده زمانی را اعلام و از دهیاران درخواست همکاری، تبیین و فرهنگ سازی روستائیان جهت مطالعه طرح اشتغال پایدار و در نهایت ترغیب آنها به صندوق جهت دریافت تسهیلات نمود.


ایشان درادامه با اعلام اینکه استانداربوشهرهمواره دغدغه ی اشتغال وحمایت ازکارآفرینان را سرلوحه ی سیاستهای خود قرار داده و در این راستا بانکهای عامل موظفند درکوتاترین زمان ممکن زمینه ی پرداخت تسهیلات را به متقاضیان که دارای طرح توجیهی ماندگار باشند پرداخت نمایند.


وی درادامه گفت:تاکنون اززمان تشکیل دولت تدبیر و امید مبلغ 192میلیارد تومان ازسوی صندوق کارآفرینی امید در کشور پرداخت گردیده است. ایشان به ترتیب حوزه گردشگری و طرح بومی گردی،فرآوری وبسته بندی با بسته بندی شکیل ومشتری پسند و در نهایت استفاده از فضای مجازی را در تحقق و مانگاری اشتغال روستائیان در استان بوشهر با اهمیت دانست.

 

ایشان عنوان نمودنند متقاضیان می بایست با مراجعه به سامانه کارا حداکثر تا15 خرداد نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


درادامه این نشست دهیاران نقطه نظرات ومشکلات خودرا تبادله نظر و مقرر گردید که در روستاها با اطلاع رسانی و تشویق و ترغیب متقاضیان درجهت عملیاتی نمودن ایجاد اشتغالهای پایدار اقدام نمایند./د
کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین