امروز: چهارشنبه 26 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 ارديبهشت 1397 - 23:46

اتحاد خبر: شب شعر سارا سلام... با حضور دکتر محمدحسین بهرامیان به همت انجمن شعر و ادب آتشی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان، مجتمع فرهنگی شهید شاهینی و شهرداری برازجان، سه شنبه شب 25 اردیبهشت ماه 97 در تالار فرهنگ برازجان برگزار گردید.به گزارش اتحاد خبر، علیرضا رهسپار، معاون اداره فرهنگ و ارشاد ...

اتحاد خبر-زهره عرب: شب شعر سارا سلام... با حضور دکتر محمدحسین بهرامیان به همت انجمن شعر و ادب آتشی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان، مجتمع فرهنگی شهید شاهینی و شهرداری برازجان، سه شنبه شب 25 اردیبهشت ماه 97 در تالار فرهنگ برازجان برگزار گردید.

به گزارش اتحاد خبر، علیرضا رهسپار، معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان ضمن خیرمقدم به مدعوین اظهار داشت: امشب مقارن با روز پاسداشت زبان فارسی و روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی است که این روز را به تمام ادیبان و شاعران تبریک می گویم.

وی عنوان کرد: شهرستان دشتستان، یک شهرستان بزرگ و ادب پرور می باشد. ما در سال 96 بیشترین آمار، و در حدود 28 عنوان کتاب را چاپ کردیم.

فخرالدین جوان، مدیر انجمن شعر و ادب آتشی با خوشآمدگویی به حاضرین گفت: مهمانان عزیزی از شهر فسا داریم، به خصوص دکتر بهرامیان عزیز که شهر ما را با حضور خود عطرآگین نموده اند.

در ادامه برنامه، فخرالدین جوان، و 19 شاعر دیگر از جمله محبوبه احسان پور، کاظم فرجام راد، مجتبی مرادی، سام گزبلندی، احد متقیان، محمدجعفر نجدی، فریبا رئیسی، سعید حیدری، محمد بحرینی، سحر ناصری نژاد، مرتضی زندپور، حلیمه میر، ارسلان دشتی، ساحل تراکمه، روح الله درویشی، امید خیاط فرد و سامان رضایی به خواندن شعرهای خود پرداختند.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، در پایان این شب شعر از شاعران و همچنین مهمان شب شعر، دکتر محمدحسین بهرامیان تجلیل صورت گرفت.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/07/23 - 20:43
0
0
بسیار عالی
معلوم نیست چرا در ردیف اول زن و مرد کنار هم هستند اما در ردیف های بعدی حتی در محیط های فرهنگی، صف بندی میشوند و حتی زن و شوهرها و اهل خانواده از هم جدا!از هم جدا
1397/02/26 - 09:32
0
0
زیان کسان ازپی سودخویش/ بجویندودین اندرارند پیش/ چوبسیارازاین داستان بگذرد/کسی سوی ازادگی ننگرد..
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین