امروز: چهارشنبه 26 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 ارديبهشت 1397 - 16:43

اتحاد خبر: صبح سه شنبه(۹۶/۲/۲۵)  جلسه کمیسیون دانشجویی در محل فرمانداری دشتستان و به ریاست معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار گردید.

اتحاد خبر: صبح سه شنبه(۹۶/۲/۲۵)  جلسه کمیسیون دانشجویی در محل فرمانداری دشتستان و به ریاست معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش اتحاد خبر،در این جلسه جواد لقمان زاده با اشاره به نقش مهم دانشگاه در فرآیند توسعه در آینده, گفت: اگر به دنبال توسعه هستیم, باید به نقش مهم دانشگاه در این فرآیند توجه داشت.

وی افزود: دانشجو باید پرسشگر, نظم پذیر, برخوردار از روحیه مشارکت جمعی و امیدوار باشد.

معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان ضمن اشاره به خروج آمریکا از برجام, افزود: انتظار می رود اساتید و دانشجویان در شرایط حساس کنونی کمک کنند و مدد رسان باشند تا شاهد انسجام و وحدت باشیم.

دکتر لقمان زاده همچنین بیان داشت: برجام خردمندانه ترین تصمیم ممکن در آن شرایط خاص بود و بی انصافیست که برخی نابخردانه, حس ناامیدی را به جامعه تزریق کنند.

معاون سیاسی فرمانداری در نهایت از تمام روسای دانشگاههای سطح شهرستان دشتستان خواست تا در ایام امتحانات پایان ترم با دانشجویان بدهکار همکاری کنند تا هیچ دانشجویی از امتحان باز نماند.











کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/02/25 - 18:15
0
0
ماشالله جناب مهدي واقعا خوشحال شدم ايشان را مجددا ديدم اميدوارم در ادامه فعاليت مديريتيشان موفق باشند انسان دچار شعف مي شود اين نخبگان جوان را مي بيند. اين جوان دشتستاني مراحل پيشرفت را پله پله طي كردند اول فقط درس مي داد بعد معاون شد حالا هم رييس احسنت تبريك مي گويم به خانواده بزرگ دهقايدي كه از خانواده هاي فرهنگي دشتستانند.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین