امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 ارديبهشت 1397 - 14:34
با حضور دکتر محمدحسین بهرامیان؛

اتحاد خبر: شب شعر «سارا سلام ...» با حضور دکتر محمدحسین بهرامیان به همت اراده فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان، انجمن شعر و ادب آتشی و فرهنگسرای شهید شاهینی در تالار فرهنگ برازجان برگزار می شود. به گزارش «اتحاد خبر»؛ محمدحسین بهرامیان، شاعر و پژوهشگر متولد سال ۱۳۴۸ است و دارای مدرک دکترا در رشته زبان و ادبیات ...

اتحاد خبر-زهره عرب: شب شعر «سارا سلام ...» با حضور دکتر محمدحسین بهرامیان به همت اراده فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان، انجمن شعر و ادب آتشی و فرهنگسرای شهید شاهینی، روز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه ساعت 20 در تالار فرهنگ برازجان واقع در پشت حسینیه اعظم برگزار می شود.به گزارش «اتحاد خبر»؛ محمدحسین بهرامیان، شاعر و پژوهشگر متولد سال ۱۳۴۸ است و دارای مدرک دکترا در رشته زبان و ادبیات فارسی می باشد. وی هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان است.

گفتنی است آثار ادبی و هنری که تا کنون از این شاعر برجسته به چاپ رسیده یک مجموعه ی چهار جلدی تحت عنوان "خلاصه ی خوبی ها" و یک مجموعه ی سه جلدی با نام "حنجره های ملکوت" و همچنین چاپ يک سری از مقالات و كارهای تحقيقی و پژوهشی در مطبوعات است.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین