امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 ارديبهشت 1397 - 13:31
اختصاصی/معاون سیاسی فرمانداری دشتستان:

اتحاد خبر: معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان در جلسه ساماندهی متکدیان و نیز کودکان کار و خیابانی شهرستان دشتستان که صبح روزچهارشنبه(۱۹/۲/۹۷) در محل فرمانداری برگزار گردید, اظهار داشت: معضل حضور متکدیان و کودکان کار و خیابانی در چهارراه ها و میادین شهرهای مختلف شهرستان بویژه شهر برازجان, چهره نازیبایی...

اتحاد خبر: معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان در جلسه ساماندهی متکدیان و نیز کودکان کار و خیابانی شهرستان دشتستان که صبح روزچهارشنبه(۱۹/۲/۹۷) در محل فرمانداری برگزار گردید, اظهار داشت: معضل حضور متکدیان و کودکان کار و خیابانی در چهارراه ها و میادین شهرهای مختلف شهرستان بویژه شهر برازجان, چهره نازیبایی به شهر بخشیده و بسیاری از مردم از وضعیت موجود گلایه مند هستند.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،وی از دستگاههای متولی خواست تا با اراده کافی و دلسوزی در جهت سالم سازی محیط زندگی شهری و روستایی و ساماندهی این افراد اقدام نمایند.دکتر لقمان زاده در ادامه افزود: به همراه شهرداری های سطح شهرستان, فرماندهی انتظامی, اداره بهزیستی و کمیته امداد امام(ره)  و با رویکردی اجتماعی و نرم در ریشه کن کردن معضل متکدیان و کودکان خیابانی گام خواهیم برداشت و البته که در این میان به شدت نیازمند همراهی و همکاری شهروندان عزیزمان هستیم.

معاون سیاسی فرمانداری اضافه نمود: باید  نگاهی علمی, عاطفی و انسان دوستانه به کودکان کار داشت و این کودکان مورد پذیرش و محبت قرار گیرند.
جواد لقمان زاده در ادامه با اشاره به این مطلب که همه کودکان کار و خیابانی ایرانی و اتباع خارجی سطح شهرستان با تلاش بهزیستی شناسایی شده اند گفت: بزودی کمیته امداد  و بهزیستی نسبت به اعمال حمایتهای لازم از خانواده های تحت پوشش که دارای کودکان کار و خیابانی هستند اقدام خواهند کرد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/02/20 - 13:24
0
0
حتما روبه روی پاساژ استوار را مد نظر داشته باشید.
خدا کند که برای یک یا دو هفته نباشد.
به هر حال ممنون که به فکر شهر هستید.
1397/02/20 - 08:35
0
0
درود بر دکتر لقمان زاده. امیدوارم با نگاهی علمی و دقیق ساماندهی کنید. شما شخصیتی دانشگاهی هستید و مطمئنم که نگاهی علمی دارید. ولی به نمایندگی از مردم برازجان از شما می خواهم که پیگیر باشید. این طرح موقتی نباشد. به امید پروردگار
1397/02/20 - 06:35
0
0
جناب لقمان زاده. این مسئله خواسته همه هست. خواهشمندیم محکم و قوی برخورد کنید.
این متکدیان پاکستانی به شدت غیر بهداشتی وناقل بیماری هستند.
1397/02/20 - 06:30
0
0
سلام و خدا قوت به شما.
لطفا حتما با این آسیب اجتماعی مبارزه کنید.
چهره شهر برازجان نازیبا شده است. درود بر مسئولین شهرم. ولی امیدوارم دائما پیگیر باشید.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین