امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 ارديبهشت 1397 - 17:24
در پي اعتراضات كانديدا به روند انتخابات هييت فوتبال استان بوشهر و با پيگيري اداره كل ورزش :

اتحاد خبر:در پي اعتراضات برخي كانديداي انتخابات هييت فوتبال استان بوشهر نسبت به روند مهندسي شده و خاص  هييت  فوتبال كنوني در قبال رد صلاحيت اغلب كانديداي مستقل به بهانه هاي نداشتن مدرك و سابقه مديريتي !!!! و تاييد تنها سه گزينه از پرسنل و كاركنان هييت كنوني و با توجه به موج عظيم اعتراضات مردمي و دل نگراني افكار عمومي...

اتحاد خبر:در پي اعتراضات برخي كانديداي انتخابات هييت فوتبال استان بوشهر نسبت به روند مهندسي شده و خاص  هييت  فوتبال كنوني در قبال رد صلاحيت اغلب كانديداي مستقل به بهانه هاي نداشتن مدرك و سابقه مديريتي !!!! و تاييد تنها سه گزينه از پرسنل و كاركنان هييت كنوني و با توجه به موج عظيم اعتراضات مردمي و دل نگراني افكار عمومي و اهالي ورزش از اين نوع نگاه و برخورد ، اداره كل ورزش و جوانان استان بوشهر بعنوان متولي ورزش و با استفاده از وظيفه نظارتي خود و بعنوان پاسخگويي به بخشي از مطالبات بحق جامعه ورزش و برطرف شدن دل نگراني و دغدغه آنها ، با مكاتبات و تماس ها و پيگيري هاي جدي با نهادهاي مرتبط و بخصوص فدراسيون فوتبال و ايجاد حساسيت نسبت به اين موضوع و ارائه ادله و مستندات مبرهن به فدراسيون ، نسبت به لغو مجمع انتخابات هييت در تاريخ اعلام شده يعني دوم ارديبهشت ماه اقدام و در مرحله بعد در يك جلسه اضطراري روز شنبه يكم ارديبهشت ماه ساعت ٤ بعدازظهر در محل فدراسيون فوتبال و با حضور نماينده  اداره كل ورزش استان بوشهر ، نماينده فدراسيون فوتبال ، نماينده وزارت ورزش ، نماينده هييت فوتبال استان بوشهر به بررسي اعتراضات كانديدا و مستندات ارائه شده پرداختند و با پيگيري هاي جدي موفق شدند ٤ نفر ديگر از كانديدا را كه مدارك آنها كاملتر بود به جمع نفرات نهايي داوطلبين مسووليت رياست هييت فوتبال اضافه نمايند .
به گزارش سرويس ورزشي اتحاد خبر، كه مقرر شد نواقص مدارك اين كانديدا تا روز سه شنبه ٩٧/٠٢/٠٤ جهت تصميم گيري نهايي به فدراسيون فوتبال ارسال گردد .
با توجه به پيگيري هاي اداره كل ورزش جهت احقاق حق كانديداي معترض ، لذا مدارك خواسته شده در موعد مقرر براي بار ديگر به فدراسيون ارسال گرديد تا ضمن بررسي ،  تاريخ برگزاري مجمع و نفرات نهايي از طريق فدراسيون ابلاغ و اعلام گردد .

با توجه به خبرهاي رسيده به نظر مي رسد ٧ نفر كانديداي نهايي انتخابات رياست هييت فوتبال استان بوشهر نفرات زير باشند :

١) محمد دمشقي

٢) نادر آزاده

٣) وحيد واعظي

٤) عبدالرسول رمضاني

٥) محمد نجفي

٦) عليرضا كازرونيان

٧) روح اله ارشادي


بايد منتظر نشست كه در روزهاي آتي چه اخباري از فدراسيون فوتبال در اين زمينه درز مي كند و سرنوشت مجمع انتخابات هييت فوتبال بوشهر بعد از حدود ٧ ماه بلاتكليفي چه مي شود .

به نظر مي رسد ديگر دغدغه كانديداي معترض در مورد چينش خاص اعضاء مجمع مي باشد  كه انتخاب گزينشي برخي اعضاء توسط هييت فوتبال كنوني مغايرت اساسي با ماده ١٤ اساسنامه داشته و در واقع افرادي كه براي انتخابات روز دوم ارديبهشت ماه دعوت نامه دريافت نموده اند سليقه اي بوده و بر طبق بندهاي ١٠ ، ١١و ١٢ ماده ١٤ ، شش نفر از اعضاء بر خلاف نظرات صريح و شفاف اساسنامه انتخاب شده اند كه اين شائبه را جهت مهندسي انتخابات به نفع يك كانديداي خاص تقويت مي نمايد و لذا در اين مورد نيز خواستار رسيدگي و تجديد نظر و اعمال دقيق قانون و اساسنامه هييت هاي استاني فدراسيون فوتبال مي باشند .کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/02/05 - 06:32
0
0
واقعا خسته نشدی واله خدایی هست......
چرا با اسم افراد بازی میکنی..این کاندیداها برای خودشان شخصیت و جایگاهی دارند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین