امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 ارديبهشت 1397 - 16:16

اتحاد خبر: معاون فنی شهرداری برازجان اظهار داشت: آرامستان جدید در سال 97 قابلیت بهره برداری دارد چون گذرهای ارتباطی آن آسفالت شده و از طریق اعتباراتی که شهرداری تخصیص داده است، امیدواریم که تا پایان امسال این پروژه به اتمام رسیده و در سال 98 نیز به بهره برداری کامل برسد. به گزارش اتحاد خبر، عباسی ادامه داد: ما در پیشنهاد بودجه تقسیم عادلانه را در نظر گرفته تا کلیه نقاط شهر بر حسب نیاز آن محلات اولویت ...

اتحاد خبر-زهره عرب: معاون فنی شهرداری برازجان خبر داد: طی چند روز آینده پارک پیام را استارت می زنیم و سعی ما بر این است تا این پارک در میانه سال به بهره برداری برسد.

به گزارش اتحاد خبر، امراله عباسی عطیبه اظهار داشت: در خصوص پروژه خیابان امام نیز کارهای مطالعاتی آن تقریبا به اتمام رسیده است و یک فاز آن در سال 97 بهره برداری خواهد شد و همچنین مناقصه ای نیز توسط شهرداری برای این پروژه آغاز شده است.

وی در ارتباط با آرامستان 2 عنوان کرد: این مجموعه زمین اختصاص داده شده به شهرداری تنها جهت موضوع آرامستان با بیش از 70 هکتار مساحت بوده است که اکنون در این مکان 1462 قبر آماده است و همچنین ساختمان بنای اداری و غسالخانه حدود 400 متر مربع می باشد. در سال جاری کلیه کارهای اجرایی به غیر از سردخانه انجام خواهد شد، به علاوه تاسیسات برقی و مکانیکی با اعتبار 150 میلیون تومان که در نیمه اول امسال به انجام می رسد.

عباسی ادامه داد: آرامستان جدید در سال 97 قابلیت بهره برداری دارد چون گذرهای ارتباطی آن آسفالت شده و از طریق اعتباراتی که شهرداری تخصیص داده است، امیدواریم که تا پایان امسال این پروژه به اتمام رسیده و در سال 98 نیز به بهره برداری کامل برسد.

 در ارتباط با مقوله حذف پارکینگ های تجاری و طبقاتی در ساخت و سازهای سطح شهر گفت: موضوع حذف پارکینگ به هیچ وجه در شهرداری صووت نمی پذیرد. در حال حاضر موارد مربوط به حذف پارکینگ به کمیسیون ماده 100 ارجاع داده می شود. همچنین نظام مهندسی باید قبل از ورود نقشه ها از شهرداری تاییدیه از جنبه های مختلفی مثل حذف پارکینگ بگیرد یعنی بررسی این موارد در شهرداری انجام می شود.

وی افزود: ان شالله امسال می خواهیم این موضوع را تعریف کنیم که دو پروانه صادر شود. پروانه اول پس از اجرای فونداسیون و پی ریزی طبق ضوابط شهرداری به تایید کارشناس برسد و سپس شهرداری پروانه اصلی را صادر کرده و به دست مالک خواهد داد.

امراله عباسی تاکید کرد: در این راستا اگر تخلفی هم انجام شود با وجود تمامی این موانع و اقدامات در کمیسیون ماده 100 جریمه های سنگینی در نظر گرفته شده است. ما این قوانین و مسئولیت ها را برای این در نظر گرفته ایم که در ساخت و سازهای شهری کمتر شاهد تخلف باشیم

وی ضمن تشریح اهم پروژه های شهرداری در سال جاری گفت: ما در پیشنهاد بودجه تقسیم عادلانه را در نظر گرفته تا کلیه نقاط شهر بر حسب نیاز آن محلات اولویت بدهیم، مثلا محلات کمتر برخوردار و یا آنها که فضای سبز کمتری داشته اند. لذا محلات را تقسیم کرده ایم، با این هدف که در یک جا متمرکز نشویم و در نتیجه پروژه ها را به تفکیک محلات تعریف نموده ایم.

معاون فنی شهرداری برازجان خاطرنشان کرد: پروژه ساماندهی سایت پسماند و تفکیک زباله که این یک بحث درآمدی برای شهرداری است و به معنای واقعی کسب درآمد از زباله یا همان طلای کثیف می باشد که اگر این موضوع اجرا شده و به بهره برداری برسد یک کار بزرگ در استان انجام گرفته است.

عباسی ابراز داشت: جهت حل معضل ترافیکی شهر برازجان در منطقه بازار، بازگشایی گذرها را در برنامه داریم که در حال حاضر ادامه بلوار شریعتی منتهی به منطقه بازار که به بلوار الفتح یعنی بلوار ورودی شهر متصل می شود در دستور کار است. اعتبار هزینه شده برای این پروژه تا الان تقریبا یک میلیارد و 300 میلیون برای تملک بوده و 3 میلیارد دیگر نیز برای تکمیل نیاز است تا این خیابان کامل شود و بعد از آن زیرسازی و اجرا انجام شود، همچنین امسال تملک گذر دلگشا را در برنامه داریم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین