امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 ارديبهشت 1397 - 11:55
معاون استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: پست‌های مدیریتی استان بوشهر به جوانان واگذار شود.

اتحاد خبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: پست‌های مدیریتی استان بوشهر به جوانان واگذار شود.


به گزارش مهر، مجید خورشیدی صبح شنبه در نشست ساماندهی امور جوانان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: باید از فرصت ماه شعبان و رمضان برای توسعه شادابی و نشاط در جامعه استفاده شود.

 

وی خواستار برگزاری برنامه‌های متنوع هفته جوان در سطح استان بوشهر شد و خاطرنشان کرد:‌ یکی از برنامه‌هایی که باید در این هفته دنبال شود، برگزاری جشن گلریزان ویژه جوانان زندانی جرایم غیر عمد مالی است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت بالای ارائه مشاوره به جوانان در زمینه‌های مختلف خاطرنشان کرد: مراکز مشاوره ازدواج، تحصیلی، اجتماعی و شغلی جوانان استان بوشهر راه‌اندازی شود.

 

وی با تاکید بر لزوم توجه مدیران استان بوشهر برای واگذاری پست‌های مدیریتی به جوانان در رده‌های مختلف پایه، میانی و ارشد تصریح کرد: جوانان دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی هستند و باید حمایت مناسبی از آنها صورت گیرد.

 

خورشیدی خواستار حمایت از بهبود یافتگان از اعتیاد به ویژه در زمینه اشتغال شد و افزود: معرفی جوانان موفق هر دستگاه اجرایی نیز یکی از برنامه‌هایی است که باید مد نظر قرار گیرد.

 

وی با تاکید بر برگزاری اردوی فرهنگی، گردشگری و برپایی ورزش همگانی خانوادگی در هفته جوان، اضافه کرد: دولت تلاش ویژه‌ای برای رفع مشکلات و تامین نیازهای قشر جوان دارد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین