امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1397 - 16:57
معاون سیاسی فرمانداری دشتستان:

اتحاد خبر:معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان در جمع دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش شبانکاره گفت: دولت تدبیر و امید با اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر, در مهار و کنترل اعتیاد در کشور موفقیتهای خوبی داشته است.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،وی ضمن اشاره به نقش موثر دهیاران و شوراها در شناسایی توزیع کنندگان ...

اتحاد خبر:معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان در جمع دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش شبانکاره گفت: دولت تدبیر و امید با اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر, در مهار و کنترل اعتیاد در کشور موفقیتهای خوبی داشته است.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،وی ضمن اشاره به نقش موثر دهیاران و شوراها در شناسایی توزیع کنندگان مواد مخدر, اضافه کرد: انتظار داریم که دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در جمع آوری و مقابله با خرده فروشان مواد مخدر با پلیس همکاری کنند.

دکتر لقمان زاده ضمن توصیه و تاکید بر استفاده از کالاهای ایرانی گفت: اگر فقط پنجاه درصد از مبلغی که نوروز امسال هموطنان عزیزمان برای خرید کالا هزینه کردند به خرید کالاهای ایرانی اختصاص می یافت بیش از پانصد هزار شغل در کشور ایجاد می شد.

همچنین ایشان ضمن اشاره به اهمیت کار فرهنگی در روستاها گفت: از کار فرهنگی غافل نشوید, به ورزش روستایی توجه کنید و از طرح های اشتغال زا حمایت کنید.

شایان ذکر است  در این جلسه که در محل بخشداری شبانکاره برگزار گردید, محمد باقر سعادت(نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی), حیدری(مدیر کل بنیاد مسکن  استان بوشهر) و نوروز پور (رئیس بنیاد مسکن شهرستان دشتستان) نیز حضور داشتند.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/02/01 - 06:42
0
0
با سلام. اینکه دهیار جهت جمع آوری معضل اعتیاد کمک کند پیشنهاد خوبی است ولی اگر خود دهیار معتاد بود چی؟ آیا موقع انتخاب از دهیاران تست اعتیاد گرفته می شود.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین