امروز: سه شنبه 02 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 فروردين 1397 - 08:11
با حضور فرماندار دشتستان؛

اتحاد خبر-زهره عرب: اختامیه اجرای دو نمایش "تسویه حساب" و "بازگشت به خانه" در پلاتو عباس زاده واقع در مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار شد.  به گزارش "اتحاد خبر"، ارسلان زارع، فرماندار شهرستان دشتستان گفت: من لازم می دانم صمیمانه از حضور ارزشمند خانمها و آقایانی که به احترام هنر و هنرمندان به اینجا آمدند و این نمایش را دیدند تشکر ویژه نمایم...

اتحاد خبر-زهره عرب: اختامیه اجرای دو نمایش "تسویه حساب" و "بازگشت به خانه" در پلاتو عباس زاده واقع در مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار شد.  به گزارش "اتحاد خبر"، ارسلان زارع، فرماندار شهرستان دشتستان گفت: من لازم می دانم صمیمانه از حضور ارزشمند خانمها و آقایانی که به احترام هنر و هنرمندان به اینجا آمدند و این نمایش را دیدند تشکر ویژه نمایم و در مرحله بعد از هنرمندان خوب و گرانقدرمان که تلاش دارند با اجرای نمایش های خوب و علیرغم کمبود امکانات این هنر ارزشمند جهانی و ایرانی را در دشتستان و در شهر برازجان همچنان پویا و بیش از پیش زنده نگه دارند تقدیر می کنم.


وی ضمن گرامیداشت مرحوم عباس زاده، هنرمند فقید دشتستانی اظهار داشت: یاد و خاطره آن عزیز را زنده نگه داشته و به روح بلند ایشان صلوات می فرستیم، ما خاطرات خوبی از این استاد گرانقدر -عبدالکریم عباس زاده- در زمان افتتاح این پلاتو داریم.

آرش شبانکاره، مجری این برنامه ضمن ارزشمند دانستن نامگذاری پلاتو به نام استاد عباس زاده اظهار داشت: فرماندار محترم دشتستان به عنوان نماینده ی دولت تدبیر و امید در اینجا حضور دارند، دولتی که بر روی نشاط و پویایی جامعه تاکید جدی دارد.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم از بازیگران و عوامل دو نمایش "تسویه حساب" و "بازگشت به خانه" تقدیر صورت گرفت.


به گزارش "اتحاد خبر"، از جمله عوامل اجرایی و بازیگران تقدیر شده "مجتبی حیدری"، نویسنده و کارگردان نمایش "بازگشت به خانه" و انتخاب موسیقی؛ علیرضا بحرینی زاده، کارگردان نمایش "تسویه حساب" و بازیگر؛ "ساناز دانشگر"، بازیگر؛ "نوید کریمی"، بازیگر؛ "رضوان مشایخی فرد"، منشی صحنه؛ "لیلا اسماعیلی"، گریم؛ "فرشاد مسیح گل"، نورپرداز؛ "محب حسنیان"، عکاس؛ "سودابه صولتی"، بهار قائد؛ "طاهره کریمی"، عوامل اجرایی؛ "خشایار تاج"، موسیقی نمایش (گیتار)؛ "عرفان دانش"، موسیقی (ساز کوبه ای)؛ "نازیلا قاسمی"، عوامل اجرایی؛ "فاطمه روحانی نژاد"، روابط عمومی گروه؛ "عبدالرحیم سلیمی فرد"، طراحی پوستر؛ "سمانه عباس زاده"، "رضا بازدار"، "حمید علیزاده" و "مرتضی رسولی" می باشند.  

گفتنی است علی رغم برگزاری مراسم اختتامیه، و با توجه استقبال خوب هنردوستان اجرای این دو نمایش تا پنجشنبه 30 فروردین ماه تمدید گردیده است.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/01/29 - 18:08
0
0
دکتر زارع گرامی از بابت خدمات خوب و شایسته‌ای که به شهر و دیار ما دشتستانی ها می کنی ممنونم. خواهش میکنیم از دشتستان بزرگ نروید چون که دشتستان بزرگ فرماندار بزرگ و باسواد و مردمداری چون شما می خواد.
1397/01/29 - 01:26
0
1
سپاس از حمایت و حضور فرماندار محترم و هیئت همراهشون، تشکر برای پوشش خبری و تشکر ویژه از مردم فهیم و هنر دوست شهرم برازجان که ما را در این شب ها همراهی کردند...به امید حمایت همه مسئولین از هنر و هنرمندان،تشکر از سایت خبری اتحاد خبر
1397/01/28 - 14:37
0
0
درود بر فرماندار عزیز و محبوب شهرم و بسیار سپاسگزارم بابت حمایت های بی دریغ شان از فرهنگ و هنر
این حضور مداوم‌فرماندار محترم در برنامه های هنری و حمایت هایشان از حافظه هنر و هنرمندان این شهر پاک نخواهد شد.
1397/01/28 - 12:41
0
0
درود بر فرماندار عزیز و معاون سیاسی بی نظیرش
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین