امروز: يکشنبه 04 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 فروردين 1397 - 10:38
مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب و سایت اتحاد خبر؛

اتحاد خبر: اولین دورهمی اتحاد جنوب در سال 97، با حضور مدیر مسئول و تحریریه این نشریه و به میزبانی عبدالخالق عبدالهی برگزار شد.به گزارش اتحاد خبر؛ مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب و سایت اتحاد خبر، ضمن تبریک سال نو ،گزارشی از عملکرد هفته نامه و سایت در سال 96 ارائه کرد.اکبر صابری با اشاره به اولویت های کاری سال جدید در هفته نامه اتحاد جنوب و سایت...

اتحاد خبر: اولین دورهمی اتحاد جنوب در سال 97، با حضور مدیر مسئول و تحریریه این نشریه و به میزبانی عبدالخالق عبدالهی برگزار شد.به گزارش اتحاد خبر؛ مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب و سایت اتحاد خبر، ضمن تبریک سال نو ،گزارشی از عملکرد هفته نامه و سایت در سال 96 ارائه کرد.

اکبر صابری با اشاره به اولویت های کاری سال جدید در هفته نامه اتحاد جنوب و سایت اتحاد خبر اظهار داشت: خط و مشی اتحاد جنوب در سال جدید، بیان مسائل و مشکلات مردم و انعکاس فریادهای بحق و منصفانه آنها در مطالبات معیشتی و اجتماعی است که با تمام قاطعیت در این مسیر حرکت خواهیم کرد.


صابری خاطرنشان کرد: 20 سال از انتشار اولین شماره اتحاد جنوب می گذرد و در این مدت تلاش کرده ایم با روحیه ای انتقادی و مطالبه گری، رسالت خود به عنوان صدای مردم دشتستان بزرگ را انجام دهیم و تا آنجا که ممکن بوده به این مهم عمل کرده ایم.


مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب و سایت اتحاد خبر با اشاره به تاثیرگذاری فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بر زندگی مردم اظهار داشت: با گرایش روز افزون مردم به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، سعی کرده ایم با راه اندازی سایت اتحاد خبر و کانال اتحاد خبر در فضای مجازی هم فعال باشیم که خوشبختانه میزان بازدیدهای مردمی از مجموعه کانال های مربوط به اتحاد خبر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، قابل توجه بوده است.


صابری تصریح کرد: باید این واقعیت را بپذیریم که شبکه های اجتماعی به تریبون آزاد مردم برای بیان مسائل و مشکلات آنها تبدیل شده اند و محدود کردن مردم در استفاده از آنها راه حل مناسبی نمی باشد.


مدیر مسئول هفته نامه اتحاد جنوب با اشاره به انتشار هزارمین شماره این هفته نامه در سالجاری ابراز داشت: 20 سال است که اتحاد جنوب میهمان خانه های مردم دشتستان می باشد و در این مدت با وجود برخی مشکلات، تلاش کرده ایم با توکل بر خدا و همراهی دوستان گرانقدر، این هفته نامه به صورت منظم منتشر شود و انشاالله در مرداد ماه سالجاری، جشن انتشار هزارمین شماره هفته نامه اتحاد جنوب برگزار خواهد شد.


وی بیان داشت: تلاش می کنیم در سال جدید، از لحاظ محتوا و بیان مطالب و موضوعات مختلف، متفاوت با سال قبل بوده و نوآوری هایی داشته باشیم.

در ادامه اعضای حاضر در نشست، به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود برای ارتقای سطح کیفی نشریه و سایت اتحاد جنوب پرداختند.


لازم به ذکر است در پایان این نشست صمیمی، از  آقای عبدالخالق عبدالهی عضو تحریریه اتحاد جنوب تجلیل و قدردانی شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/01/29 - 07:57
1
1
احسنت بر آقای صابری جهت بارگذاری نظرات منتقدین
1397/01/28 - 12:40
1
2
در جواب سوالتان باید بگویم بله اتفاقا مطلبی انتقادی داشتم که برای شما هم فرستادم اما وقعی نگذاشتید.
و اما در پاسخ به "همکاران اتحاد جنوب" می گویم در نقد عملکرد استاندار قبل چندتا مطلب زدید؟ البته روی صحبتم با آقای صابری و چرخش های محسوس ایشان بود. بهرحال رفتار و کنش شما دور از چشم مردم نخواهد ماند و مردم قضاوتگر منصفی هستند.
1397/01/28 - 11:07
2
1
علی آقا

از همکاران اتحاد جنوب جواب شما هم دادند. حداقل 7 مورد سند ارایه دادن که انتقاد کردن از همین دولت و همین استاندار و همین فرماندار.
اتحاد جنوب مردمی بودن و صدای مردم بودنش را سالهاست که ثابت کرده و 20 سال پرافتخار را در کارنامه دارد.
پاسخ به خانم یا آقای "خود گفتی و خندیدی"

کمی انصاف داشته باشید در اتحاد جنوب و اتحاد خبر مطالب انتقادی متعددی در همین دولت تدبیر و امید هم پیدا می کنید.
"پلاتویی که عدمش بِه ز وجود" که همین یکماه پیش منتشر شده انتقاد از فرماندار و اداره ارشاد همین دولت نیست؟
"سخنی با استاندار/ چرا تبعیض و بی عدالتی باعث محرومیت شهرم شده است؟" در صفحه 5 شماره 21 آبان 96 اتحاد جنوب چاپ شده. آیا این انتقاد نیست؟
"این نان خوردن می ارزد به اینگونه ریش جنباندن؟" انتقاد تند و تیز از اداره آب همین دولت نیست که حدود 6 - 7 ماه پیش منتشر شده؟
"بدرقه ناپسند حجاج در برازجان" حدود 8 ماه پیش چاپ و منتشر شده. این انتقاد نیست؟
"بلاتکلیف پشت باجه مسکن مانده ایم!" که انتقاد از مسئولان بانکی استان بوده (حدود 9 تا 10 ماه قبل) در همین نشریه و سایت کار نشده؟
"وکیل ملت یا نماینده دولت؟" که حدود یکسال پیش منتشر شده در همین سایت؛ انتقاد تندی به آقای سعادت نماینده دشتستان شده. نماینده ای که مورد حمایت آقای صابری بوده ولی هرجا لازم بوده نقد هم کرده اند.
انتقاد از "امواج فوق العاده قوی پارازیت در برازجان" که در بهمن 95 در همین سایت کار شده انتقادی نیست؟

و خیلی موارد دیگر. انصاف داشته باشیم. اگر بگوییم انتقادات اتحاد جنوب نسبت به دولت احمدی نژاد کمتر شده حرف درستی است ولی بگوییم صابری پست گرفته و کرکره نقد و انتقاد را پایین کشیده حرف منصفانه ای نیست.
1397/01/28 - 09:40
1
2
آقای صابری عادت کرده وقتی خارج از گود است و دولت مقبول خودش سر کار نیست تا می تواند انتقاد و سیاه نمایی می کند، اما حالا که در دولت محبوب شان پست دارند دریغ از یک انتقاد به دولت پر اشتباه تدبیر و امید .
1397/01/28 - 08:06
1
2
صابری: باید این واقعیت را بپذیریم که شبکه های اجتماعی به تریبون آزاد مردم برای بیان مسائل و مشکلات آنها تبدیل شده اند.
چقدر هم شما که مدتیست جزیی از مسولان و بدنه دولت شده اید به این تریبون ها اهمیت میدهید!! فقط شبکه های اجتماعی رو رصد میکنید. فقط همین بس.
جناب صابری شما هم از وقتی پست گرفتی، کرکره نقد و انتقاد رو پائین کشیدید و تبدیل شدید به کبریت بی خطر!
ادعای دفاع از حقوق مردم دارید و با پیشنهاد پستی همه چیز رو رها می کنید. دیگه تمومه ماجرا جناب صابری
پاسخ: به نظرتان احترام می گذاریم. ولی آیا تاکنون مطلبی انتقادی نوشته اید که اتحاد خبر از انتشار آن خودداری کرده باشد؟
1397/01/27 - 17:12
1
1
خسته نباشید و خداقوت خدمت همه دست اندرکاران نشریه و سایت خبری اتحاد
1397/01/27 - 13:39
0
1
باسلام اززحمات ارزشمند کلیه نیروهای زحمتکش وپرتلاش سایت اتحادخبر ومسول محترمشان جناب اقای صابری خسته نباشید می گویم همچنین از برادر بزرگوارم جناب اقای عبدالهی که واقعا با نوشتن مقاله و رساندن مشکلات و درد دل مردم به گوش مسولین یک خداقوت جانانه میگویم انشاالله همیشه قلبت و قلمت در راه صداقت گفتن زنده و روشن وخوش بدرخشد.
پیروز شادکام وبا افتخارزندگی نمایید.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین