امروز: يکشنبه 04 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 فروردين 1397 - 09:30
اتحاد خبر: هیات رئیسه فدراسیون والیبال دیروز (یکشنبه) پس از هفت ماه تشکیل جلسه داد و اتفاق عجیب اینکه یک بازیکن هم در این جلسه حضور داشت.
اتحاد خبر: هیات رئیسه فدراسیون والیبال دیروز (یکشنبه) پس از هفت ماه تشکیل جلسه داد و اتفاق عجیب اینکه یک بازیکن هم در این جلسه حضور داشت.

اتفاق عجیب در هیات رئیسه والیبال؛ معروف میان رئیسان

آخرین جلسه هیات رئیسه فدراسیون والیبال در دوران سرپرستی محمدرضا داورزنی، 28 شهریور 96 برگزار شد و با وجود انتخاب احمد ضیایی به ریاست فدراسیون در هفتم دی 96، تا دیروز هیات رئیسه فدراسیون جلسه ای نداشت.


دیروز پس از مدتها این جلسه تشکیل شد، اما سایت فدراسیون هیچ خبری درباره آن، موضوعات مطرح شده و خروجی جلسه منتشر نکرد. تنها یک عکس از این جلسه منتشر شده و جالب اینکه همین یک عکس هم نه از سوی فدراسیون والیبال بلکه از سوی صفحه های هواداری سعید معروف در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.


آنچه این جلسه را برای این صفحات جذاب کرده، حضور سعید معروف کاپیتان تیم ملی است.


فدراسیون والیبال هیچ خبری درباره این جلسه منتشر نکرده است و مشخص نیست چرا یک بازیکن (حتی اگر کاپیتان تیم ملی باشد) باید در جلسه ای که درباره مهمترین موضوعات والیبال ایران تصمیم گیری می کند، حضور داشته باشد.


ضیایی رئیس فدراسیون والیبال هم مدت هاست پاسخ خبرنگاران را نمی دهد تا شاید خودش بتواند درباره بروز چنین مسائلی روشنگری کند./د

 

منبع: ایرنا


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین