امروز: يکشنبه 04 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 فروردين 1397 - 18:41
بخشدار ویژه خارگ:

اتحاد خبر:بخشدار ویژه خارگ گفت: برنامه‌های ویژه تکریم ارباب رجوع در جزیره خارگ تدوین شد.به گزارش اتحاد خبر،محمود رضایی  اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی استاندار بوشهر رفع مشکلات مردم شریف استان بوشهر در تمامی شهرستان‌ها، بخش‌ها و دهیاری‌ها است که در جلسه‌های فراوان به مدیران ارشد استانی این موضوع توسط استاندار بوشهر تذکر داده شده...

اتحاد خبر:بخشدار ویژه خارگ گفت: برنامه‌های ویژه تکریم ارباب رجوع در جزیره خارگ تدوین شد.


https://media.mehrnews.com/d/2018/02/10/4/2713229.jpg

به گزارش اتحاد خبر،محمود رضایی  اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی استاندار بوشهر رفع مشکلات مردم شریف استان بوشهر در تمامی شهرستان‌ها، بخش‌ها و دهیاری‌ها است که در جلسه‌های فراوان به مدیران ارشد استانی این موضوع توسط استاندار بوشهر تذکر داده شده است.

وی افرود: به منظور تحقق آرمان‌های دولت خدمتگزار و در چارچوب ارتباط مستقیم مسئولان با مردم که از دغدغه‌های مدیران ارشد استانی و با هدف پیگیری مطالبات و رسیدگی ویژه به مشکلات و نیازمندی‌های مردم شریف خارگ تمامی برنامه‌های دیدارهای مردمی بصورت چهره به چهره برگزار شد.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع و با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید روزانه پذیرش ارباب رجوع در بخشداری ویژه خارگ صورت گرفت و در هفت ماهه آخر سال گذشته بیش از هزار نفر پذیرش و رسیدگی شد.

رضایی یادآور شد: نگاه دولت برای رفع مشکلات مردم در تمامی مناطق ارتباط بدون واسطه است، مردم به صورت مستقیم با مسئولان ارتباط برقرار کنند، در همین راستا برنامه‌های ویژه در سال ۹۷ در حوزه تکریم ارباب رجوع در جزیره خارگ داریم که به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین