امروز: شنبه 03 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 فروردين 1397 - 07:39
مدیرکل ارشاد بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: خلیج فارس نمادی از مقاومت و ایستادگی است.

اتحاد خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: خلیج فارس نمادی از مقاومت و ایستادگی است.


به گزارش مهر، حمیده ماحوزی چهاشنبه‌شب در نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های بزرگداشت روز ملی خلیج فارس اظهار داشت: استان بوشهر دارای مرز آبی بسیار زیادی با خلیج فارس است و بیشترین ساحل را با خلیج فارس دارد.

 

وی هدف از برگزاری این نشست را هم‌اندیشی برای برگزاری باشکوه برنامه‌های روز ملی خلیج فارس عنوان کرد و ادامه داد: روز ملی خلیج فارس یادآور اقتدار و شوکت ایران و ایرانی است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه ما مرزداران خلیج فارس هستیم، تصریح کرد: مردم استان بوشهر رشادت‌ها و اقدامات بسیار بزرگی برای حفاظت و حراست از خلیج فارس داشته‌اند.

 

وی با تقدیر از دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برای برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های روز ملی خلیج فارس بیان کرد:‌ تلاش می‌شود تا این برنامه‌ها به بهترین نحو در استان بوشهر برگزار شود.

 

ماحوزی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد متولی برنامه‌ها است و برنامه‌های علمی، فرهنگی، علمی، ترویجی و . . . مختلف و متنوعی در این روز در استان بوشهر برگزار خواهد شد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: در برگزاری این برنامه‌ها جهاد دانشگاهی، مرکز اسناد ملی، بنیاد شهید، دانشگاه خلیج فارس، نیروی دریایی، صدا و سیما، میراث فرهنگی و . . . همکاری دارند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/01/25 - 20:54
0
1
به استناد کتاب جنوب ایران در مبارزات ضد استعماری : شهید میرزا محمدخان برازجانی (غضنفرالسلطنه ) 90 سال پیش جهت بیرون راندن انگلیسیها از بوشهر وخلیج فارس با 300 نفر تفنگچی دشتستانی از برازجان عازم سربست چغادک شد وبا انگلیسیها به نبرد پرداخت، همچنین زائر خضرخان اهرمی و شیخ حسین خان چاه کوتاهی با گروهی تفنگچی دراین جنگ شرکت داشتند.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین