امروز: يکشنبه 04 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 فروردين 1397 - 15:11
بخشدار ویژه خارگ:

اتحاد خبر:بخشدار ویژه خارگ گفت: کل معوقات کارگری پیمانکاری در جزیره خارگ پرداخت شد.محمود رضایی  اظهار داشت: با آغاز سال جدید روند پیگیری مطالبات کارگری در جزیره خارگ را آغاز کردیم وامروز اولین جلسه کارگروه کارگری خارگ برگزارشد.وی افزود: دولت به وعده های خود در حوزه مطالبات کارگری در جزیره خارگ عملکرد قابل قبولی داشته است و استاندار ...

اتحاد خبر:بخشدار ویژه خارگ گفت: کل معوقات کارگری پیمانکاری در جزیره خارگ پرداخت شد.
محمود رضایی  اظهار داشت: با آغاز سال جدید روند پیگیری مطالبات کارگری در جزیره خارگ را آغاز کردیم وامروز اولین جلسه کارگروه کارگری خارگ برگزارشد.

وی افزود: دولت به وعده های خود در حوزه مطالبات کارگری در جزیره خارگ عملکرد قابل قبولی داشته است و استاندار بوشهر بصورت مدوام پیگیری مشکلات و مسائل جزیره خارگ است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: معوقات کارگری در بخش ویژه خارگ در پایان سال ۹۶ و در آستانه نوروز ۹۷ برای اولین بار به طور کامل پرداخت شد.

وی ادامه داد: تعداد پیمانکاران زیر مجموعه شرکت‌های نفتی ۱۵۷ شرکت است که تمام معوقات کارگری پیمانکاری در حوزه خارگ پرداخت شده است به استثنای ۲ شرکت که تنها نسبت به پرداخت حقوق اسفند ماه اقدام نکرده است که این شرکت ها نیز مقرر شد است تا پایان اردیبهشت ماه معوقات کارگری را کامل پرداخت کنند.

رضایی یادآورشد: تمامی شرکت‌های پیمانکاری در جزیره خارگ ملزم به رعایت مصوبات کمیسیون کارگری هستند و با شرکت‌های متخلف برابر قوانین برخورد خواهد شد.

منبع:مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین