امروز: يکشنبه 04 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 فروردين 1397 - 11:00
معاون عمرانی استاندار بوشهر خبر داد:

اتحاد خبر :معاون عمرانی استاندار بوشهر از شتاب گرفتن پروژه مرمت دژ برازجان خبر داد. در جلسه‌ای که به ریاست مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار با حضور فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری دشتستان، رئیس شورا و شهردار برازجان، مدیر کل راه و شهرسازی و معاونین، مدیر کل میراث فرهنگی - گردشگری و معاونین و مدیران کل دفاتر شهری و فنی...

اتحاد خبر :معاون عمرانی استاندار بوشهر از شتاب گرفتن پروژه مرمت دژ برازجان خبر داد. در جلسه‌ای که به ریاست مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار با حضور فرماندار و معاون عمرانی فرمانداری دشتستان، رئیس شورا و شهردار برازجان، مدیر کل راه و شهرسازی و معاونین، مدیر کل میراث فرهنگی - گردشگری و معاونین و مدیران کل دفاتر شهری و فنی استانداری برگزار شد مقرر شد طی بازه زمانی یکماهه میراث فرهنگی استان با همکاری فرمانداری دشتستان اقدام به تملک زمین‌های اطراف چرخاب کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر؛ همچنین مقرر شد با گذراندن روال قانونی، مقدمات تملک املاک اطراف کاروانسرای مشیر ( دژ) بمنظور ساماندهی و دسترسی بهتر مردم و گردشگران انجام شود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر در این نشست یادآور شد: مرمت کامل دژ برازجان آرزوی دیرینه مردم برازجان و مورد تاکید استاندار محترم است و میراث فرهنگی و گردشگری موظف است در سال جاری پروژه را با حساسیت تمام فعال کرده و هر دو هفته یکبار به دفتر فنی استانداری گزارش پیشرفت پروژه را ارسال کند.

مهرداد ستوده همچنین فرصتی یکماهه را برای اداره میراث فرهنگی و گردشگری تعیین کرد که اراضی اطراف چرخاب برازجان را تملک کند.

معاون عمرانی استاندار بوشهر یادآور شد: فرمانداری دشتستان با اداره کل راه و شهرسازی استان در اسرع وقت نسبت به جانمایی و شروع احداث سالن ۱۰۰۰ نفره برازجان با مشارکت اقدام کند.

در این نشست فرماندار و مدیران حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف مطرح شده در جلسه به ویژه وضعیت آرامستان ۲ و ۳ برازجان بیان کردند که در پایان مقرر شد پس از بازدید میدانی گروه کارشناسی در هفته جاری مساله آرامستان ۲ و ۳ تعیین تکلیف شود. معاون عمرانی استاندار در پایان تصریح کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی طبق جدول زمان‌یندی تعیین شده مورد تاکید مدیریت ارشد استان است و همین شاخص بسیار مهمی برای ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/01/24 - 05:38
0
0
سالن هزارنفری کجامیخوان بزنن؟
1397/01/21 - 07:24
0
0
آقا شما فرض کن پروژه تمام بشه که هیچ وقت هم تمام نمیشه تا نابودی کامل .بعد فرض هم که تمام شد می خواهیم با دژ چکار کنیم چه برنامه و هدفی داریم بعد از پایان تعمیرات .مگه نبایستی با توجه به بهره برداری یی که آینده قراره از دژ بشه تعمیر و یا مرمت بشه .چرا لقمه رو دور سر خودمون می چرخونیم .
1397/01/21 - 07:22
0
1
به امید اینکه در آینده ای نزدیک پروژه متوقف شده مرمت و بازسازی قلعه رستم خانی شبانکاره که تاریخ بنای آن به عهد قاجار می رسد، مورد توجه و اهتمام جدی متولیان امر در میراث فرهنگی استان و استانداری واقع شده و روند بازسازی آن مجددا از سر گرفته و شتاب گیرد.

این بنای تاریخی بخشی از هویت و تاریخ شبانکاره و مردمان آن سامان است که به خود حوادث و رخدادهای شگرفت و بزرگی دیده است. با مرمت قلعه رستم خانی ضمن حفظ این هویت، ظرفیت های مهمی در حوزه های اشتغال، فرهنگ و گردشگری برای اهالی شبانکاره خصوصا جوانان ایجاد و مهیا خواهد شد.
1397/01/20 - 22:09
0
0
بادرودوعرض ادب و احترام واظهارتشکر خدمت آقای ستوده ، تصمیمات بسیارخوبی اتخاذ فرمودند امید که هرچه زودتر شاهد تحقق آنها باشیم.
1397/01/20 - 21:13
0
0
درود بر مدیر باتدبیر و باغیرت
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین