امروز: دوشنبه 01 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 اسفند 1396 - 12:32

اتحادخبر: يوسف اطمينان رييس هييت ورزشهاي همگاني دشتستان در پيامي فرارسيدن نوروز باستاني و سال نو را تبريك عرض نمود .

پيام تبريك نوروزي رييس هيئت ورزش همگاني دشتستان

اتحادخبر: يوسف اطمينان رييس هييت ورزشهاي همگاني دشتستان در پيامي فرارسيدن نوروز باستاني و سال نو را تبريك عرض نمود . متن پیام بدین شرح می باشد؛

نوبهار است در آن کوش که خوش دل باشی
که بسی گل بدمد باز تو در گل باشی

پروردگار بهار، خالق زيبايي ها و جاودان کننده دوستي ها و پيوندها را مي ستاييم که بار ديگر طليعه زيباي نوروز باستاني را بر ما نمايان نمود تا باز هم نظاره گر بازگشت پرندگان مهاجر به آشيان ، ترنم سرود باران و طراوت شکوفه ها باشیم تا از اعماق دنيايي سرشار از سرزندگي و تازگي به ثانيه ها بينديشيم و در انتظار فردايي بهاري بنشينيم که نويد بخش فرصت هاي نو و تحول و دگرگوني است .
اينک همراه با هم از درگاه منبع لايزال هستي تغيير به سوي احسن الحال را طلب مي کنيم تا در سايه حق و با تلاش و همت جمعي ، بار ديگر روزهاي خوب و توام با موفقیت را در تاريخ فعاليت هاي خانواده بزرگ ورزشهاي همگاني شهرستان دشتستان جاودان نمائيم و با الهام از دعاي «حول حالنا الي احسن الحال و با کوله باري از تجارب و خاطرات خوب و زیبا و اجراي باشكوه برنامه هاي خانوادگي و عمومي ورزشي به استقبال فرصت ها و روزهای نو برويم.


در آستانه تلألو نوروز باستاني يک هزار و سيصد و نود و هفت خورشيدي که برکت ، خرمي ، طراوت و مهرورزي ستون هاي اين آئين کهن را شکل داده اند ، دستان خود را به سوي درگاه ايزد هستي بخش رهسپار مي کنيم تا به يمن برکت و جلالش سال آتي را فرصتي براي خدمت گزاري بيش از پيش به مردم شريف و نجيب و جامعه ورزش هاي همگاني دشتستان قرار دهد و دگرگوني را در مسير رشد و تعالي، موفقیت و سربلندی و سرافرازی همه جوانان عزیز و اهالي بزرگوار ورزش شهرستان در میادین پیش رو برايمان رقم زند .

در سال اخير ( ١٣٩٦)، اين هييت توانست با تكيه بر همكاران و پرسنل خدوم و ساعي خود و با همراهي و مساعدت مسوولين ادارات و نهادها و بخصوص اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و هييت ورزشهاي همگاني استان بوشهر برنامه ها و جشنواره هاي متنوع و بزرگي را در اقصي نقاط اين شهرستان برگزار نمايد و زمينه ساز بستر و فرصتي براي ايجاد شور ، نشاط ، شادي و تفريح مردم گردد. استقبال چشمگير مردم از برنامه هاي اجرا شده و همراهي آنها بهترين قوت قلب و پشتوانه براي ادامه اين طرح و جشنواره ها در سال جديد مي باشد.
هييت ورزشهاي همگاني با اندوخته های عالی از نيروي انساني خلاق و عاشق خدمت و با سابقه درخشان از اجراي با كيفيت برنامه هاي ورزشي، با افتخار آمادگي خود را جهت اجراي برنامه و جشنواره هاي ورزشي در جهت ايجاد نشاط و شادي و سلامتي اقشار مختلف مردمي اعلام مي دارد.
و اينك با وقار و شوکت، به برکتِ سفره ای که همه کوچک و بزرگ بر گرد آن نشسته ایم، همه یک دل و یک جان، آنچنان که گویی احساسی به زیبایی بهار به یکدیگر پیوندمان داده است. احساسی برآمده از فرهنگی ژرف، به ژرفای خلیج فارس و خزر، برآمده از تمدنی کهن به قدمت البرز و تاریخی به بلندای دماوند. همه با یک نام و نشان به تفاوت هر رنگ و زبان، همه شاد و خوش نغمه زنان اما با صلابت و پرتوان، امیدوار و آماده برای کشاکشی دوباره، برای آن که همچون سنگ زیرین آسیاب، استوار و پرتلاش تمام سختی ها را برخود هموار کنند تا بدین سان که نام ایران، قله های افتخار و ابهت را درنوردد.

سال نو، نويد بخش فکر نو، کردار نو و تصميم هاي نو براي ساختن آينده و بهره برداري از فرصت هاي نو پيش روست.
در پيشگاه آفريننده روزهاي بهاري، گرم ترين و صميمانه ترين شادباش هاي خود را به همکاران محترم، خانواده محترمشان، پیشکسوتان عزیز و جامعه ورزش و مردم دوست داشتني تقديم داشته و در لحظات معنوي گذر از سال پیشين به سال جديد که سرشار از دعا و استجابت است، از درگاه ايزد يکتا خواستارم تا لحظه لحظه هاي پيش رويتان را با باران مهر و رحمت خود پاک و دل انگيز نمايد.

 " سال نو مبارك "

یوسف اطمینان
رئیس هييت ورزشهاي همگاني شهرستان دشتستان


" بهار  ١٣٩٧ "کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین