امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 فروردين 1397 - 10:46
نماینده دشتستان در دفتر هفته نامه اتحاد جنوب:

اتحاد خبر: نماینده شهرستان دشتستان در دفتر هفته نامه اتحاد جنوب اظهار داشت: همایش مربوط به رونمایی از ویژه نامه اتحاد جنوب بسیار باشکوه و خوب برگزار گردید. به گزارش "اتحاد خبر"، محمدباقر سعادت، رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در دیدار نوروزی با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب افزود: من واقعا مشتاق شرکت در جلسه بودم، به این دلیل که اتحاد جنوب ...

اتحاد خبر_زهره عرب: نماینده شهرستان دشتستان در دفتر هفته نامه اتحاد جنوب اظهار داشت: همایش مربوط به رونمایی از ویژه نامه اتحاد جنوب بسیار باشکوه و خوب برگزار گردید.

به گزارش "اتحاد خبر"، محمدباقر سعادت، رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در دیدار نوروزی با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب افزود: من واقعا مشتاق شرکت در جلسه بودم، به این دلیل که اتحاد جنوب و خانه فرهنگ دشتستان میزبان این جلسه بود و هم اینکه مهمان جلسه آقای دکتر خیراندیش یکی از شخصیت های کم نظیر دشتستان است که کاملا با مسائل علمی و فرهنگی و تاریخی عجین شده و تمام توجه و توان خود را در راه آنچه که رسالتش است به کار گرفته تا موثر و کارآمد باشد. امیدوارم که نگاه و توجه و حمایت از امثال ایشان در کل کشور تعمیم داده شود.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات روز کشور گفت: بحران های موجود در کشور ما کم نیست، در بحث اشتغال، آب، محیط زیست و... که حل این مشکلات عزم ملی را می طلبد.

نماینده دشتستان در ارتباط با بیمارستان 17 شهریور برازجان عنوان کرد: در جریان هستید که پروژه بیمارستان 17 شهریور برازجان پروژه ای است که ردیف ملی ندارد و جذب اعتبارات ملی دشوار می باشد. اما به زودی بخش دوم اعتبارات شامل 4 میلیارد و 800 میلیون برای این بیمارستان اختصاص می یابد.

وی در خصوص پروژه راه آهن گفت: با توجه به تبصره ای که در مجلس تصویب شده است، پیش از این مصوبه من پافشاری کردم تا از اعتبارات ردیف ملی به این موضوع تخصیص داده شود. زیرا این پروژه می تواند خیلی به استان کمک نماید.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عقیده من این بود که اگر بتوانیم یک کار بنیادی برای استان انجام بدهیم، این برای مردم مفیدتر خواهد بود و لذا با موافقت سایر نمایندگان استان، 103 میلیارد تومان در اختیار نمایندگان استان را بجای اختصاص به پروژه های کوچک حوزه های انتخابیه،  همه را یکجا فقط به راه آهن بوشهر اختصاص دادیم که به دولت بفهمانیم این کار برای ما خیلی مهم است. خوشبختانه بر اساس مصوبه مجلس پیش پرداخت فاینانس راه آهن از صندوق توسعه ملی هم حل شد و اخیرا قرارداد فاینانس راه آهن بوسهر- شیراز با طرف خارجی به امضا رسید و ما در سال 97 شاهد اجرای این پروژه مهم خواهیم بود.

محمدباقر سعادت همچنین در تشریح فعالیت های خود در سال 96 تاکید کرد: مبلغ 2 میلیارد از وزارت نفت برای جاده باغتاج و گیسکان گذاشتیم، منتها اختلافاتی بر سر محل شروع مسیر آسفالت بود که من چند بار تاکید کردم این اختلافات حل و فصل شود و اکنون الحمدلله به نتایجی رسیده اند.

محمدباقر سعادت با اشاره به موفقیت‌های بزرگ سال گذشته در جهت خدمت به مردم دشتستان اظهار داشت: شروع به‌ کار دوباره اجرای سد مخزنی دالکی که نقش مهمی در رفع مشکلات کشاورزی مردم دشتستان دارد، آغاز به ساخت بیمارستان بزرگ هفده شهریور که در حوزه بهداشت و درمان یک خدمت ماندگار خواهد بود، آغاز به اصلاح جاده‌های مهم شهرستان، پيگيری طرح تحول كشاورزی و تامين اعتبار لازم، اجرای طرح اصلاحی ورودی برازجان که سالها موجب رنجش خاطر مردم بود و اقتصاد این شهر را تحت الشعاع خود قرار داده بود، دريافت بالغ بر ده ميليارد ریال تسهیلات خوداشتغالی از صندوق توسعه اميد برای کاهش معضل اشتغال در شهرستان، پوشش دهی آنتن و اینترنت 3G و 4G تلفن همراه در نقاط مختلف شهرستان به ویژه دو بخش ارم و بوشکان، پروژه اتصال فیبر نوری به بخش های بوشکان و ارم، شروع به کار مجدد پروژه محور دالکی- کنارتخته و  بالاخره پس از بیست سال و با پیگیری های بنده به عنوان رییس مجمع نمایندگان و همراهی سایر نمایندگان استان، منعقد شدن قرارداد فاینانس راه آهن شیراز-بوشهر و موارد دیگری که از دغدغه‌های اساسی مردم شهرستان بودند که با پیگیری‌ها و همراهی خوب دولت محترم محقق شد.

وی افزود: البته بنده اینها را کافی ندانسته و هر روز به خدمات بزرگ و اثر بخش دیگری می‌اندیشم که گرهی از مشکلات مردم باز کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با بیان اینکه در آستانه سال نو خبر خوبی برای مردم شریف دشتستان دارم، گفت: در آخرین دیدار خود با وزیر محترم نفت موفق شدم موافقت وی را جهت اختصاص مبلغ 120 میلیارد ریال برای کمک به حوزه های مختلف شهرستان اخذ نمایم.

وی ادامه داد: به یاری خدا قصد دارم این مبلغ را جهت تجهيزات و خريد وسايل كمک آموزشی، كمک به حوزه درمان و دانشكده كشاورزی، تكميل دو سالن ورزشی در فارياب و حسين آباد برازجان، احداث ده زمين چمن برای روستاها، كمک به اردوگاههاي دانش آموزی شهرستان، تعريض دو جاده روستايي و آسفالت قسمتي از جاده گيسكان، مشاركت در ساخت ٦٠ واحد مسكوني براي مددجويان كميته امداد و بهزيستي اختصاص بدهم.

محمدباقر سعادت ضمن تبریک به مناسبت حلول سال نو تصریح کرد: در آستانه سال جدید بر خود واجب می‌دانم که از عموم مردم صبور، متواضع و خونگرم شهرستان دشتستان به دلیل اعتماد، صبر، همراهی و همدلی با این خادم خود در خانه ملت تشکر و سپاسگزاری کنم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/01/04 - 11:38
0
1
جناب اقای سعادت:
....................... التماس میکنم نمک به زخم جگرمان نپاشید. به پنج تن قسم اگر باردیگر از این درفشانیها پرخمان کردید دسته جمعی خود را جلوی دفتر حلق اویزمیکنیم . خون من یکی گردن خودم تاعذاب وجدان هم نگیری
1397/01/02 - 14:06
0
2
جناب آقای سعادت شما به چه حقی به خود اجازه دادی بوجه شهرستان دشتستان به راه اهنی اختصاص یابد که شهربرازجان ازعبور آن بی نصیب است
1397/01/01 - 21:36
0
1
آقای سعادت یکی از وعده‌های داده شده ساخت سالن اجتماعات هزار نفری در سال گذشته در برازجان بود امیدوارم که پیگیر شروع ساخت این پروژه حیاتی که کمبود آن واقعا در این شهراحساس میشود باشید.
1397/01/01 - 19:33
0
4
تا راه آهن از برازجان عبور نکند این پروژه برای مردم برازجان هیچ ارزشی نخواهد داشت جناب نماینده!
1397/01/01 - 12:15
0
5
به امید اینکه آقای سعادت پیگیری جدی کنن و نزارن شهر برازجان از راه اهن بی نصیب بشه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین