امروز: دوشنبه 05 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 اسفند 1396 - 00:06
معاون استاندار بوشهر:

اتحاد خبر:معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر ساماندهی، زیباسازی و روانسازی ترافیک در ایام نوروز گفت: فعالیت واحدها و سازمان‌های اورژانسی، ترافیکی و امدادگری استان بوشهر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد ارزیابی می‌شود. مهرداد ستوده در جلسه شورای ترافیک استان بوشهر با قدردانی از تلاش پلیس راهور، راه و انتظامی در اجرای طرح نوروزی...

اتحاد خبر:معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر ساماندهی، زیباسازی و روانسازی ترافیک در ایام نوروز گفت: فعالیت واحدها و سازمان‌های اورژانسی، ترافیکی و امدادگری استان بوشهر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد ارزیابی می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده در جلسه شورای ترافیک استان بوشهر با قدردانی از تلاش پلیس راهور، راه و انتظامی در اجرای طرح نوروزی اظهار داشت: برقراری امنیت در استان بوشهر نتیجه تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی این استان در بخش‌های مختلف راهور، راه، انتظامی و دیگر حوزه‌ها است که از خدمات آنان قدردانی می‌شود.

وی، با بیان اینکه امنیت و آرامش استان مرهون تلاش نیروی انتظامی استان بوشهر است تصریح کرد: استان بوشهر دارای طولانی‌ترین مرز دریایی با خلیج فارس است و مردم ساحل نشین در آسایش و آرامش کامل زندگی می‌کنند که این مهم با برقراری امنیت کامل محقق شده است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر اصلاح نقاط حادثه خیز جاده‌های استان بیان کرد: ارتقا ایمنی در محورهای مختلف استان در اولویت اجرای طرح نوروزی است که باید نقاط حادثه خیز با ایجاد تسهیلات و امکانات لازم، اصلاح شود.

ستوده با تاکید بر عملیاتی شدن مصوبات شورای ترافیک گفت: مصوبات شورای ترافیک بر اساس برنامه زمان‌بندی باید عملیاتی شود که اجرای طرح‌های نوروزی برای ارتقا ایمنی در اولویت است.

وی، با بیان اینکه همه مسئولان باید در اجرای طرح‌های نوروزی آماده باشند تاکید کرد: همه مسئولان باید آماده باشند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانند سریع وارد عمل شوند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از ارزیابی فعالیت سازمان‌های امدادی و اورژانسی در طرح‌های نوروزی خبر داد و خاطر نشان کرد:فعالیت واحدها و سازمان‌های اورژانسی، ترافیکی و امدادگری استان بوشهر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد ارزیابی می‌شود.

ستوده با تاکید بر تسریع در رسیدگی به سوانح، تصادفات و وقایع گفت: اتفاقات در محورهای مواصلاتی استان بوشهر همواره در شبانه‌روزی رصد و سازمان‌های مردم نهاد در این راستا همکاری و مشارکت می‌کنند.

وی، از اجرای  طرح ساماندهی، زیباسازی و روان‌سازی ترافیکی ویژه ایام نوروز خبرداد و تصریح کرد: برای حل مشکلات ترافیکی، ایمنی جاده‌ها و اجرای طرح‌‌های نوروزی علاوه بر هماهنگی ادارات، همکاری وهمراهی سازمان‌های مردم نهاد مورد توجه است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم آمادگی و ارائه خدمات مناسب در ایام نوروز گفت: همه باید تلاش کنیم تا بهترین خدمات را در اختیار مسافران نوروزی قرار دهیم و خاطره خوشی را برای آنها در این استان رقم بزنیم.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین