امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 اسفند 1396 - 14:13
معاون استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: مشکلات گلزارهای شهدای استان بوشهر شناسایی و مرتفع می‌شود.

اتحاد خبر: معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: مشکلات گلزارهای شهدای استان بوشهر شناسایی و مرتفع می‌شود.


به گزارش مهر، مهرداد ستوده صبح دوشنبه در آئین تجلیل از شهرداران عضو خانواده شهدای استان بوشهر ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهردار شهید مهدی باکری اظهار داشت: شهید باکری علاوه بر خدمت در عمران شهری، در عرصه ایثارگری نیز نمونه بود و جان شیرین خود را تقدیم نظام اسلامی کرد و باید همواره یاد و نام این شهید والامقام زنده بماند.

 

وی با تاکید بر لزوم نگاه ویژه مسئولان به ایثار و شهادت و جامعه ایثارگری خاطر نشان کرد: امنیت و آسایش امروز ما مرهون ایثارگری شهداست.

 

معاون عمرانی استاندار بوشهر یادآور شد: اگر امروز فرصت خدمتگزاری پیش آمده باید قدردان شهدا باشیم، نه فقط در شعار بلکه در عمل نیز باید خدمتگزار شهدا باشیم.

 

ستوده تصریح کرد: جلسات و مراسماتی که مربوط به شهداست، هم تکلیف قانونی داریم و هم اینکه باید با عشق به شهدا و ایثارگران ورود کنیم چرا که ایثارگر کسی است که از منافع خود گذشته و منافع جمع و کشور را بر منفعت شخصی ترجیح داده است.

 

در این آیین از یوسف امیرزاده شهردار کلمه، رحیم جمالی شهردار کنگان و سید احمد علمداری شهردار نخل تقی که از خانواده معزز شهدا هستند با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

در این نشست همچنین در ارتباط با ساماندهی گلزارهای شهدای سراسر استان بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد که تا پایان فروردین ماه سال ۹۷، مشکلات گلزارهای شهدای استان بررسی، احصا و اعتبارسنجی شوند و در قالب یک برنامه‌ریزی و جدول زمان‌بندی به مشکلات رسیدگی شود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین