امروز: پنجشنبه 27 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 اسفند 1396 - 09:14

اتحاد خبر: آخرین وضعیت جاده های کشور تشریح شد.

اتحاد خبر: آخرین وضعیت جاده های کشور تشریح شد.

 

خبرگزاری میزان؛ در حال حاضر ترافیک دربرخی از مقاطع درآزادراه تهران-کرج-قزوین و محور هرازحدفاصل پلور تا گزنک به صورت نیمه سنگین وسنگین، محور کندوان محدوده های بیلقان، آدران، تونل شمار5 ترافیک سنگین می باشد، سایر محورهای اصلی کشور تردد به صورت روان می باشد.

 

در برخی از محورهای استان کرمان بارش برف وباران ودربرخی از استان خراسان رضوی بارش باران را شاهد هستیم.

 

وقوع برف و کولاک در 9 استان کشور

معاون عملیات سازمان امداد و نجات از وقوع برف و کولاک در 9 استان کشور خبر داد و گفت: 3 استان خراسان جنوبی، خراسان رضوی و کرمان نیز درگیر سیل، آب‌گرفتگی و طوفان شده است.

 

شاهین فتحی در ارتباط با وقوع سیل و آب‌گرفتگی و طوفان از روز گذشته در کشور اظهار داشت: 3 استان کرمان،‌خراسان جنوبی و خراسان رضوی درگیر این حادثه شده که از روز گذشته 14 شهر و روستا امدادرسانی شده و 5 خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده است.

 

وی افزود: 93 نفر به دلیل این حادثه اسکان اضطراری یافته و 183 نفر امدادرسانی شده‌اند.همچنین طی 48 ساعت گذشته برف و کولاک 9 استان آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، زنجان، سمنان، کرمان، گلستان، لرستان و مازندران را متأثر کرده است.

 

معاون عملیات سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: امدادرسانی در 13 محور در حال انجام است و 43 دستگاه خودرو از برف رهاسازی شده و 325 حادثه‌دیده امدادرسانی شده‌اند.

 

فتحی بیان داشت: طی 4 روز گذشته تا کنون 336 مأموریت ترافیکی توسط نیروهای امدادی صورت گرفته که این افراد موفق شده امدادرسانی به بیش از یک هزار آسیب‌دیده را انجام دهند.

 

وی از انتقال 235 مصدوم به مراکز درمانی خبر داد و گفت: 156 نفر که در حوادث ترافیکی مصدوم شده و در بین قطعات خودرو گرفتار شده بودند ، توسط نیروهای امدادی رهاسازی شدند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین