امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 اسفند 1396 - 09:38
معاون عمرانی استاندار بوشهر خبر داد:

اتحاد خبر: مهرداد ستوده با اشاره به سالروز شهادت شهید مهدی باکری (شهردار شهید)  اظهار داشت: شهید باکری از شهدای دوران دفاع مقدس است که شهردار ارومیه بوده و خدمات ارزشمندی به مردم در این عرصه ارائه کرده و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام امری لازم و ضروری است.به گزارش اتحاد خبر؛ وی افزود: روز یکشنبه 27 اسفند امسال در محل اداره کل بنیاد شهید...

تجلیل از شهرداران عضو خانواده معزز شهدا در استان بوشهر

اتحاد خبر: مهرداد ستوده با اشاره به سالروز شهادت شهید مهدی باکری (شهردار شهید)  اظهار داشت: شهید باکری از شهدای دوران دفاع مقدس است که شهردار ارومیه بوده و خدمات ارزشمندی به مردم در این عرصه ارائه کرده و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام امری لازم و ضروری است.

 

به گزارش اتحاد خبر، وی افزود: روز یکشنبه 27 اسفند امسال در محل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، نشست " کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان بوشهر " با حضور مدیران کل مرتبط استان برگزار خواهد شد و برای ساماندهی گلزارهای شهدا تصمیم گیری می شود.
 
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از تجلیل از شهردارانی که از خانواده معزز شهدا هستند خبر داد و خاطر نشان کرد: شهردارانی که فرزند یا برادر شهدای والامقام باشند در حین تشکیل این کارگروه مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

ستوده یادآور شد: تمام شهرها و روستاهای استان بوشهر از هم اکنون برای خدمات رسانی به مهمانان نوروزی در آمادگی کامل به سر می برند و به فضل خدا به گونه ای عمل خواهیم کرد که میزان ماندگاری مسافران افزایش یابد و مهمانان با خاطراتی خوب و خوش استان بوشهر را ترک کنند.
 
وی تاکید کرد: استاندار محترم تاکید زیادی بر ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به مهمانان نوروزی دارد و امیدوارم همه مسئولان به ویژه شهرداران و فرمانداران با مدیریت صحیح در این مسیر نهایت تلاش خود را به کار گیرند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/26 - 12:30
0
0
مگه داریم که بخواهند تجلیل هم کنند؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین