امروز: دوشنبه 29 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 اسفند 1396 - 09:00
از سری برنامه های عملیاتی حوزه مقاومت بسیج ۱۹ ابوذر شبانکاره؛

اتحادخبر: یک دوره کلاس آموزشی تئوری و پیاده روی تاکتیکی شبانه در تپه ماهورهای روستای محمد جمالی اجرایی شد.

اتحادخبر- مصطفی صفری: یک دوره کلاس آموزشی تئوری و پیاده روی تاکتیکی شبانه در تپه ماهورهای روستای محمد جمالی اجرایی شد.


به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، در شامگاه آدینه بیست و چهارم اسفندماه ۹۶ و پس از برگزاری نماز مغرب و عشا، یکی دیگر از برنامه های عملیاتی حوزه مقاومت بسیج ۱۹ ابوذر شبانکاره با برگزاری یک دوره کلاس آموزشی تئوری و نیز پیاده روی تاکتیکی شبانه در تپه ماهورهای روستای محمد جمالی اجرایی شد.

سروان علی دشمن زیاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۹ ابوذر شبانکاره، هدف از برگزاری این برنامه را حفظ آمادگی و انسجام بسیجیان پایگاه ۷۲ تن روستای محمد جمالی عنوان کرد و اظهار داشت؛ عملکرد این پایگاه با توجه به جمعیت آن نسبت به دیگر پایگاه های بخش شبانکاره، بسیار راضی کننده و خوب است و این امر نیز مرهون زحمات جاویدنیا فرمانده پایگاه این روستا است که تاکنون اکثر برنامه هایی که به ایشان محول گردیده است را به نحو احسن و خودجوش انجام داده است.

سروان اسماعیل محمدی مربی گردان امام حسین (ع) سعدآباد در این برنامه در قالب یک دوره کلاس تئوری و عملی رزم شبانه، استفاده از حواس و جهت یابی در شب با کمک گرفتن از موقعیت ستارگان را که با پیاده روی و تیراندازی های مداوم همراه بود به شرکت کنندگان آموزش داد.

روستای محمدجمالی با بیش از یکهزار نفر جمعیت از توابع بخش شبانکاره در شهرستان دشتستانِ استان بوشهر است که فرماندهی پایگاه مقاومت ۷۲ تن آن را مراد جاویدنیا بر عهده دارد./ص

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/25 - 11:12
0
3
بسیار عالی .انشاالله موفق وپیروز باشید.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین