امروز: يکشنبه 04 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1396 - 17:27
فرماندار دشتستان:

اتحاد خبر:فرماندار دشتستان گفت: اقدامات خوبی در حوزه آب شرب مردم و کیفیت بخشی بیشتر به آن انجام شده و وضعیت آب شرب  هر 9 شهر شهرستان دشتستان مطلوب است.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، دکتر ارسلان زارع صبح امروز در نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان اظهار داشت: جامعه سالم متشکل از خانواده های سالم و انسانهای سالم ...

اتحاد خبر:فرماندار دشتستان گفت: اقدامات خوبی در حوزه آب شرب مردم و کیفیت بخشی بیشتر به آن انجام شده و وضعیت آب شرب  هر 9 شهر شهرستان دشتستان مطلوب است.
به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، دکتر ارسلان زارع صبح امروز در نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان اظهار داشت: جامعه سالم متشکل از خانواده های سالم و انسانهای سالم است و انسان سالم با شاخص های سلامت جسمی، روحی و روانی و به عبارتی بهداشت جسمی و روانی تعریف می شود.

نتیجه تصویری برای فرماندار دشتستان:
وی افزود: جامعه سالم و پویا مسیر پیشرفت و توسعه را با سرعت بیشتری طی می کند و به قله های موفقیت می رسد.
فرماندار دشتستان بیان داشت: دولت تدبیر و امید با اهتمام به سلامت مردم و نقش آن در پویایی و شادابی جامعه، تدوین سند جامع سلامت را در سطح کشور با تشکیل مجمع ملی سلامت و با دبیری و پیگیری دست اندرکاران این مهم یعنی وزارت بهداشت را آغاز کرد که بحمدلله آثار و نتایج مطلوبی در حوزه سلامت داشته است.
دکتر زارع با اشاره به اینکه سلامت آب شرب مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است اظهار داشت:  اقدامات خوبی در حوزه آب شرب مردم و کیفیت بخشی بیشتر به آن انجام شده و وضعیت آب شرب  هر 9 شهر شهرستان دشتستان مطلوب است.
وی تصریح کرد: البته در برخی نقاط شهرستان از لحاظ کمیت و کیفیت آب شرب مشکلاتی وجود دارد که انشاءالله با پیگیری های انجام شده در آینده ای نزدیک مرتفع خواهند شد.
فرماندار دشتستان عملکرد مجموعه بهداشت و درمان شهرستان را ستود و ابراز داشت: با تلاشهای خانم دکتر خویش دوست و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، عملکرد این مجموعه رضایت بخش و ستودنی است .
دکتر زارع از آمادگی نهادها و دستگاه های اداری و دولتی شهرستان دشتستان برای استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد و افزود: مجموعه ادارات و نهادهای دولتی شهرستان برای استقبال از مهمانان نوروزی آمادگی کامل دارند و امیدوارم سال نو، سالی پر از خیر و برکت برای ملت سرافراز ایران باشد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/25 - 13:25
0
0
تاگذرتان به بیمارستان نمازی شیراز نیافتد معنی این سخن فرماندار را متوجه نمی شوید. بیمارستان گنجی ازبهترین امکانات وپرسنل وتجهیزات برخوردار است برازجان ازلحاظ بهداشت و درمان حقیقتا پیشتازاست اگر عملهایی مثل قلب و عروق و امکاناتی شبیه بیمارستان فراپرتودرشیراز را درزمینه ی درمان لحاظ کنند برازجان پیشتاز است
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین