امروز: سه شنبه 28 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1396 - 17:22
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خبر داد:

اتحاد خبر:رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و ورود مهمانان نوروزی، نظارت بر فروشگاه های عرضه مواد غذایی و بهداشتی با جدیت بیشتری دنبال می شود.به گزارش خبرنگار  اتحاد خبر، دکتر ماریا خویش دوست در نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان اظهار داشت: ارتقای شاخص های حوزه سلامت و برخورداری ...

اتحاد خبر:رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و ورود مهمانان نوروزی، نظارت بر فروشگاه های عرضه مواد غذایی و بهداشتی با جدیت بیشتری دنبال می شود.
به گزارش خبرنگار  اتحاد خبر، دکتر ماریا خویش دوست در نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان اظهار داشت: ارتقای شاخص های حوزه سلامت و برخورداری مردم از امکانات بهداشتی و درمانی، مهمترین هدف مجموعه بهداشت و درمان استان و شهرستان است.
وی افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، میزان رضایتمندی مردم از حوزه سلامت بیشتر شده و تلاش می کنیم با افزایش خدمت رسانی مطلوب به مردم بر میزان رضایتمندی آنها بیفزائیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بر نظارت جدی بر فروشگاه های عرضه مواد غذایی و بهداشتی در نوروز 97 خبر داد و اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و ورود مهمانان نوروزی، نظارت بر فروشگاه های عرضه مواد غذایی و بهداشتی با جدیت بیشتری دنبال می شود.
دکتر خویش دوست در ادامه با اشاره به وضعیت آب شرب شهرستان دشتستان اظهار داشت: با تلاشهای صورت گرفته، وضعیت آب شرب شهرستان دشتستان مطلوب بوده و از میانگین استانی بهتر است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اشاره به عملکرد این شبکه در سال 96 اظهار داشت: تلاش مجموعه بهداشت و درمان شهرستان، خدمت رسانی مطلوب به مردم بوده و امیدوارم مورد رضایت مردم واقع شده باشد.
دکتر خویش دوست به برخی آمارهای سال 96 اشاره کرد و ابراز داشت: رشد 27 درصدی مراقبت از سالمندان،رشد 25 درصدی مراقبت از میانسالان، رشد 35 درصدی جذب سفیران سلامت،رشد 3 برابری میزان بیماریابی در حوزه اعصاب و روان و افزایش 20 درصدی خطرسنجی بیماریهای قلبی و عروقی از جمله عملکرد این شبکه در سال 96 بوده است.
وی از هزینه بیش از یک میلیاردو 800 میلیون ریال برای تعکیر خانه های بهداشت و پانسیون پزشکان خبر داد و افزود: تجهیز  مراکز خدمات جامع سلامت، پانسیون پزشکان و خانه های بهداشت با اعتبار 42 میلیاردو 239 میلیون ریال نیز در سال 96 انجام شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از اجرای 21 پروژه عمرانی در سطح شهرستان خبر داد و افزود: در سالجاری، 21 پروژه احداثی با اعتبار 65 میلیارد و 319 میلیون و 409 هزار و 188 ریال انجام شده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین