امروز: جمعه 23 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1396 - 13:07
رئیس منابع طبیعی دیر:

اتحاد خبر: رئیس منابع طبیعی شهرستان دیر گفت: عزمی جدی برای دفاع از انفال عمومی در شهرستان دیر داریم.

اتحاد خبر: رئیس منابع طبیعی شهرستان دیر گفت: عزمی جدی برای دفاع از انفال عمومی در شهرستان دیر داریم.


به گزارش مهر، خلیل دوراهکی صبح سه‌شنبه در شنست با رئیس دادگستری دیر از صدور و تعیین تکلیف ۱۰۳ پرونده له دولت به مساحت ۷۹۷ هکتار خبر داد و اظهار داشت: این میزان مساحت با تلاش و همت ریاست  دادگستری شهرستان دیر، دادستان و قضات شهرستان دیر محقق شده است.

 

وی از عزم جدی در دفاع از انفال عمومی در شهرستان دیر خبر داد و افزود: اراضی ملی جزو ثروت‌های عمومی حکومت اسلامی است و هیچکس حق دست اندازی و سوء استفاده از این موارد را نخواهد داشت.

 

دوراهکی اظهار داشت: در زمینه استعدادیابی و تخصیص زمین به طرح‌های عمرانی تاکنون ۲۴۱ هکتار تخصیص و هزار و ۸۰ هکتار در دست بررسی و استعدادیابی برای درخواست سایت های پرورش میگو در روستاهای گزنگ، جبرانی، الی شمالی و شرکت های پتروشیمی است.

 

وی با بیان اینکه طبیعت و فضای سبز وسیله‌ای برای بقای بشری و حفظ زیبایی است، عنوان کرد: در سال جاری در نهالستان شهر بردخون از توابع شهرستان دیر، ۴۰ هزار اصله نهال جنگلی و بیابانی و ۲۲ هزار اصله نهال حرا تولید شده است.

 

رئیس منابع طبیعی شهرستان دیر گفت: در هفته منابع طبیعی تعداد ۲۲ هزار اصله نهال جنگلی و بیابانی و تعداد ۱۰ هزار اصله نهال حرا توسط انجمن‌های زیست محیطی سوکا، پرونگ و حافظان مند در شهرستان دیر کاشته شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین