امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1396 - 12:31
اتحاد خبر: مدير عامل شركت بهره‌برداری متروي تهران گفت: روز جمعه 25 اسفندماه 96 نيز تمامي قطارها به سمت حرم مطهر (بهشت زهرا) تردد خواهند داشت.
اتحاد خبر: مدير عامل شركت بهره‌برداری متروي تهران گفت: روز جمعه 25 اسفندماه 96 نيز تمامي قطارها به سمت حرم مطهر (بهشت زهرا) تردد خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی مترو تهران، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه براي پنج شنبه آخر سال (24 اسفندماه 1396) تمهیدات و برنامه های ویژه‌ای را برای سرویس دهی به شهروندان مسافران برای زیارت اهل قبول به بهشت زهرا در نظر گرفته است.

 

مهندس نوبخت افزود: با عنايت به فرارسیدن سال نو از آنجا که مردم شریف تهران بر اساس یک سنت قدیمی و حسنه در روز پنجشنبه آخر سال برای زیارت اهل قبول به بهشت زهرا می‌روند، همه ساله در این روز ترافیک بسیار سنگینی در جاده های اطراف بهشت زهرا حاکم می‌شود، از این رو شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه برای رفاه حال شهروندان گرامي و كاهش ترافيك در آن روز تمهیداتی به عمل آورده و به صورت ويژه در خط يك مترو سرويس دهي خواهيم داشت.

 

وي تصريح كرد: طبق برنامه ریزی به عمل آمده برای ارائه سرویس به ایستگاه حرم مطهر (بهشت زهرا) در آخرین پنج شنبه سال از ابتداي صبح تا ساعت ۱۹ بعدازظهر همه قطارها به صورت رايگان از ايستگاه تجریش تا ايستگاه كهريزك و بالعكس تردد خواهند داشت و بعد از آن فاصله حركت قطارها با توجه به تاریکی کامل هوا طبق برنامه زمانبندي حركت قطارها اجرا مي شود.

 

مدير عامل شركت بهره‌برداری متروي تهران گفت: روز جمعه 25 اسفندماه 96 نيز تمامي قطارها به سمت حرم مطهر (بهشت زهرا) تردد خواهند داشت.

نوبخت خاطرنشان كرد: برنامه حرکت قطارها در ساير خطوط متروی تهران در روز مذکور تغییری نداشته و طبق جداول زماني حركت قطارها خواهد بود.

 

وي خاطرنشان كرد: شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه آمادگي اين را دارد كه در صورت نياز قطارهاي فوق العاده نيز در تمامي خطوط اعزام نمايد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین