امروز: چهارشنبه 07 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1396 - 10:47

اتحاد خبر: مهندس محمدحسن محمدی، شهردار برازجان نماینده شهرداران استان در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کل کشور شد. در همایش شهرداران استان بوشهر که روز دوشنبه ٢١اسفند ماه با حضور استاندار، معاون عمرانی، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها، مدیر کل دفتر فنی، مدیر کل حراست و مدیر کل بازرسی و حقوقی استانداری در عسلویه برگزار ...

اتحاد خبر:مهندس محمدحسن محمدی شهردار برازجان؛ نماینده شهرداران استان در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کل کشور شد.

Image result for ‫محمدحسن محمدی، شهرداربرازجان‬‎


به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان، در همایش شهرداران استان بوشهر که روزدوشنبه ٢١اسفندماه با حضور استاندار ، معاون عمرانی، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها ، مدیر کل دفتر فنی، مدیر کل حراست و مدیر کل بازرسی و حقوقی استانداری در عسلویه برگزار شد از بین ۳۸ شهردار استان، مهندس محمدحسن محمدی شهردار برازجان و احمد شیخیانی شهردار خورموج، به عنوان نمایندگان شهرداران استان در شورای مرکزی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کل کشور انتخاب شدند.
مهندس محمدی در این خصوص ابراز داشت: انجام این مسئولیت خطیر، بدون حمایت و تعامل همکاران عزیز و همچنین سایر شهرداران استان، میسر نخواهد بود.
وی ضمن تشکر از اعتماد استاندار محترم و شهرداران سایر شهرداران شهرهای استان بوشهر، افزود: امیدوارم بتوانیم با رایزنی با مسئولین محترم وزارت کشور، گام های اساسی در مسیر پیشرفت و توسعه استان بوشهر، گام های مثبتی برداریم.

 

وی در پایان گفت: ازهمه ی کسانی که ابراز لطف داشته و تبریک گفتند سپاسگزاری می نمایم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/12/23 - 13:18
0
0
از شهردار محترم جناب محمدی وشورای شهر کمال تشکر را داریم....... محبت بفرمائید با همین تعامل مسائل را دنبال بفرمائید و از تفرقه بین شورا و شهردار جدا جدا جدا جدا جدا پرهیز شود شهردار بسیار بسیار محترمی داریم تا می توانید از ایشان حمایت شود چرا که ایشان در این مدت یک ساله شهر را دگرگون نموده اند.......به نظر شما اگه تا سه ساله دیگه بمونه شهر چه گلستانی میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شهردار وششورا ضمن تشکر به همین ترتیب ادامه دهید تفرقه را کنار بگذاریم تا مانند شورای قبل نشود .......
1396/12/23 - 07:08
0
0
لیاقت بالاتر آن راهم دارند.
1396/12/23 - 07:07
0
0
اززحمات بی دریغ ایشان در این مدت یک ساله کمال تشکر وقدردانی را داریم .
اگر تا پایان این شورا ایشان بمانند شهری آباد و باورنکردنی برای برازجان رقم خواهند زد.
1396/12/22 - 14:41
0
0
درود بر مهندس محمدی شهردار پرتلاش برازجان.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین